Ani v Litomyšli to mužům nelepilo. Áčko odjíždí z Čech bez bodu.

Muži A
 Zveřejněno 25.02.2020 17:58

V pátek večer cestovalo Áčko do Litomyšle, kde odehrálo poslední zápas základní části. Mužům už o nic nešlo, a tak mohli vyzkoušet různé taktiky na play up. Do brány se mimo jiné podíval mohelnický florbalový štamgasta Martin Tyráček.

FLORBAL LITOMYŠL 6:12

Do mače nastoupily dva odlišné týmy. Litomyšl s touhou vyhrát, Mohelnice s touhou to mít rychle za sebou. Skóre otevřeli domácí. Totálního chaosu u nás ve třetině využil druhý nejlepší střelec soupeře Háp. Oponent přidal záhy další branku. Stále jsme působili zmateně a dělali spoustu individuálních chyb. Snížení obstaral Pudil, když vymetl pavučinky ve Vaškově bráně. Půl minuty před koncem periody byl vyloučen za zbytečný faul Zach, což soupeř neváhal zužitkovat. V čase 20:15 nás rozebral Lamplot s Hápem. Nevynucená vyloučení nás obecně srážely po celou dobu utkání. 20:51, 1:4, zmar. Ve druhé části jsme se totálně rozsypali, pátý gól do naší sítě. Naději vykřesal po luxusním pasu od Navrátil Heidenreich. Jeho gól spíše připomínal meeting národního týmu v curlingu, ale počítá se. Litomyšl diktovala tempo hry, což se projevilo i na skóre, 33:33, 2:6. Pudil znovu úřadoval, Šalda využil přesilovku a hned to vypadalo veseleji, 4:6, začali jsme se konečně zvedat. Pak jsme se zase prezentovali velice naivně, dva rychlé góly a bylo to o 4. Nástup do třetiny patřil Mohelu. V čase 41:16 dovršil hattrick dnes fantastický Pudil. Pak to zase vzala do rukou Litomyšl, 9:5. Naději vystřelil Nitsche. Když už to vypadalo na návrat do zápasu, znovu jsme propadli. Tři góly a další vyloučení znamená vysokou prohru 6:12.

Jestli chceme uhrát kvalitní výsledek, budeme se muset na play up sebrat. Tak hurá do tvrdé práce!