Béčko bylo v Libině poloviční. Kojetín padl, ovšem Hranice B berou tři body.

Muži B
 Zveřejněno 15.10.2019 15:53

V sobotu hrála i naše rezerva. Třetí kolo Olomoucké ligy chlapům přineslo střet s Jamajkou Kojetín a s Hranicemi B. Jak jsme si v Libině vedli?

JAMAJKA KOJETÍN 8:6

V prvním utkání jsme se střetli s Jamajkou z Kojetína. Soupeř v prvním kole zdolal rezervu Asperu a se třemi body se umístil v polovině tabulky soutěže. Naši muži do mače vlétli a díky spolupráci Pudil, Šincl brzy vedli. Jamajka ovšem dorovnala. V rychlém sledu se nám podařilo zásluhou Nitky a Šincla dvakrát skórovat, což znamenalo vedení 3:1. Bohužel potom přišla černá druhá třetina, ve které Jamajka otočila zápas, když dokázala trestat naše hrubice v obranném pásmu, 3:6. Do třetí třetiny jsme chtěli zlepšit rozehrávku a otočit zápas, což se nám povedlo. Když v čase 37:12 skóroval Bizek a upravil na 7:6, bylo již veseleji. Kojetín nic nezabalil a pořádně Mohelnici zatápěl. Při následné hře bez brankáře ale v rozehrávce standardní situace zaváhal a Šincl v klidu doslova dovezl míček do opuštěné klese. S Jamajkou jsme si tedy poradili 8:6 a připisujeme důležité tři body.

FBC Hranice B 3:4

Tento špíl byl již o něco složitější. Rezerva Hranic doplněná o juniory a hráče A týmu nám nedala nic zadarmo. Dnes se nám moc nedařilo v rozehrávce, čehož soupeř dokázal využívat. Vinou naší hrubky na vlastní polovině a s nemalou porcí štěstí otevřel skóre hranický Hloch. Našim se v druhé části zásluhou Pudila a Šincla dokonce podařilo otočit zápas. Potom bohužel přišly další kiksy, což vedlo ke dvěma gólům rezervy týmu z města mezi Olomoucí a Ostravou. Ve třetí periodě jsme inkasovali počtvrté. Minutu a půl po čtvrté brance odpověděl znovu Šincl a upravil na 3:4. To ovšem bylo z našich holí i přes chvályhodnou snahu vše. S Hranicemi prohráváme smolně 3:4. I přes prohru ale musíme Rezervu pochválit, chlapi hráli dobře a makali, bohužel je srážely chyby v obraně. Dnes to prostě nevyšlo, chybělo nám trochu toho pověstného štěstíčka. Tak snad příště.

Rezerva si tedy ze soboty odnáší tři body a celkově se se šesti body ze čtyř zápasů usazuje na čtvrtém místě Olomoucké ligy mužů.