Béčko doma poloviční. V lize je zatím bronzové!

Muži B
 Zveřejněno 12.02.2020 23:01

V sobotu dopoledne se na Mlýnské konal turnaj B týmu. V Olomoucké lize mužů to našim celkem jde. V horní polovině tabulky chlapi aspirují na příčky nejvyšší.

FBC Droždín 1:3

Už od 8 hodin ráno čekal naše muže Droždín. Tým pohybující se na sedmém místě ligy naše překvapil. I když jsme soupeře relativně tlačili, tak se klukům nedařilo dostat do koncovky, hráli jsme špatně. Těsně před koncem první periody se prosadil z nenápadné střely Droždín. V čase 22:44 se opět navyšovalo, a to, když po závaru před Hejného bránou pálil přesně Šťastný, 0:2. Ve třetí části to bylo už 0:3, když soupeř využil breakovou situaci. Výborný výkon droždínského brankáře zajistil tři body jeho týmu. Nám se ho podařilo překonat jen jednou, a to v čase 35:19 z hole Dočekala. Ani hra v šesti nepomohla, a proto prohráváme 1:3.

SK K2 Prostějov B 3:2

V druhém mači jsme hráli s tabulkově výše postaveným týmem, s Prostějovem B. Hned v úvodu se SK prezentoval krásným gestem fair play. Po neodpískaném faulu na mohelnického goaliho rozhodčí uznal gól, ovšem Prostějov přiznal faul a branku odvolal. Do Prostějova posíláme palec nahoru! Minutu na to se soupeř prosadil již regulérně. Odpověď přišla záhy, když Muška předvedl zlatou mušku a prostřelil prostějovského brankáře. V čase 7:34 skóroval i Mišo Biely. Ten vyslal svoji klasickou 20 nad led k tyči a bylo to 2:1. V prostřední třetině K2 po rychlém braku srovnalo. Vítězný gól zaznamenal hrající trenér Berka. Ten předvedl učebnicovou souhru s Dočekalem a zápas rozhodl. Mohelnice poráží Prostějov B a bere tři body.

Z víkendu má Rezerva tři body a v lize je třetí. Jen tak dál!