Logo klubu
Skip to content

Dorost byl v Lipníku poloviční. Na Asper těsně nestačil, na Lipník však vyzrál!


 Dorost   
 Zveřejněno 08.10.2019 17:53

V sobotu se do nové sportovní haly v Lipníku nad Bečvou vydali dorostenci. Mužstvo hrající 2. ligu dorostenců po prvních dvou kolech figurovalo na poslední pozici v tabulce soutěže. Jak jsme si vedli tentokrát?

FBC Asper Šumperk 5:6

První utkání dne kluci odehráli s Asperem. Střetnutí bylo vyrovnané až do posledních minut, kdy jsme se za stavu 5:4 začali bát o výsledek a neštěstí bylo na světě. Dva rychlé góly znamenaly obrat ve špílu, a z předchozího vedení byla jednogólová ztráta. I když jsme se velmi snažili, manko se nám smazat nepodařilo, a proto s Asperem prohráváme těsně, 5:6. Škoda.

FBC Zeal Lipník 6:3

Druhý mač už byl o poznání veselejší. Kluci podali soustředěný výkon, který podepřel dobře chytající gólman. Celé měření sil jsme poctivě odedřeli, blýsknul se zejména mohelnický Radek Weidinger. Ten za tento zápas zaznamenal 5 gólů a v kanadském bodování ligy zaujímá krásnou třetí příčku. Výhra nad Lipníkem 6:3 pro nás znamená první body do tabulky v lize. Gratulace!

V soutěži se momentálně nacházíme na předposlední, osmé pozici, kde rozhodně nechceme zůstat. Šanci na další body budeme mít už za dva týdny v Budišově, kde vyzveme Přerov B a Šternberk. Všem hráčům a trenérům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a odedřené zápasy!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři