Dorost je poslední. V Budišově nezvládl boj o spodek ligy. Nestačil ani na Šternberk.

Dorost
 Zveřejněno 12.02.2020 23:09

V neděli se mužstvo dorostenců vydalo na důležitou výpravu. V Budišově je sice čekal těžký Šternberk, ale také rival ze spodu tabulky. Dnes se hrálo o osmé místo, a to s Přerovem B.

FBC Přerov B 1:3

Zápas o předposlední místo, zápas o všechno. V tomto duchu se neslo celé nedělní utkání. Ovšem my jsme ho zaspali. V první třetině se toho gólově moc neudálo. Spíše nic než moc. Až ve druhé periodě měl možnost otevřít skóre Štefan Bubela. Ten ale samostatný nájezd neproměnil. V čase 20:50 se tak prosadil Přerov. Minutu a půl na to udeřil Přerov podruhé, 0:2. Ve třetí třetině jsme zvládli z hokejky Keprta snížit. Obrovský tlak a risk bez brankáře nevyšel. Nedařila se koncovka. Za to rezerva Přerova sekundu před sirénou uzavřela zápas gólem na 1:3. Bohužel, tohle nevyšlo, padáme na poslední místo 2. ligy dorostenců.

Fbc Topgal Šternberk 2:9

Mač s tabulkově lépe postaveným soupeřem byl jasnou záležitostí. Třetí Šternberk po celou dobu utkání dominoval a my se jen bránili. Přece jenom se nám ale podařilo dvakrát dotlačit kotouč do šternberské svatyně. Zásluhou Mekysky a Keprta tedy upravujeme skóre na konečných 2:9. Topgal byl prostě lepší.

Z víkendu nevezeme nic, musíme zahnat smutek. Hned prvního března máme možnost dohnat ztrátu, a to v Šumperku. Do té doby je třeba pořádně potrénovat, ať vyhoupneme mohelnické barvy ze spodu ligové propasti.