Dorostenci vezou z Budišova za dvě remízy dva body!

Dorost
 Zveřejněno 22.10.2019 11:22

V sobotu se družstvo dorostenců vydalo do Budišova nad Budišovskou, aby zde změřilo síly s Přerovem B a Šternberkem. Čtyři předchozí kola se našemu dorostu nedařilo, zápasy ztrácel v koncovce, a proto se se třemi body nacházel u konce tabulky. Povedlo se našim vyšvihnout k výšinám, nebo jsme zůstali při zemi?

FBC Přerov B 2:2

Zápas s posledním týmem tabulky, tak začali naši dorosti svou pouť v Budišově. I když jsme po celou dobu soupeře tlačili a nepouštěli ho z jeho poloviny, první branku vstřelil Přerov. V čase 8:37 po vyloučení našeho špílera za sekání se Přerov prosadil, 0:1. Ve druhé části, díky obrovskému tlaku na branku Přerova jsme vyrovnali, a to konkrétně Přikryl. Necelou minutu na to si ale Přerov opět vzal vedení zpět. Díky obrovské snaze se nám podařilo ve třetí třetině pouze vyrovnat a bereme za remízu jen bod. S Přerovem se rozcházíme smírně hlavně kvůli naší koncovce, které k dokonalosti chybělo daleko, zkrátka, zradilo nás to pověstné štěstíčko.

Fbc Topgal Šternberk 3:3

Druhý mač pro nás nezačal vůbec dobře. Soupeř ze středu tabulky v čase 20:39 připisoval třetí branku a s námi začínalo být zle. Za stavu 0:3 jsme se ovšem semkli, začali hrát jako tým a ukázali, že se s námi v této lize, 2. lize dorostu, rozhodně musí počítat. Půl minuty po obdržení třetí branky jsme odpověděli, konkrétně Beneš, a bylo to 1:3. Do třetiny ještě snížil Weidinger a do poslední části se šlo za stavu 2:3. Třetí perioda už byla naše, a proto jsme díky Benešovi vyrovnali. Z utkání si po chvályhodném týmovém výkonu odnášíme za remízu bod.

Sobota přinesla dorostencům rozporuplné výkony. Neuspokojivá remíza s posledním celkem, ovšem sympatický výkon proti Šternberku znamená pro naše chlapce stále předposlední místo v tabulce. Jak si povedeme dále? To až někdy jindy.