Logo klubu
Skip to content

Dorosti doma těsně padli s Hranicemi, na Prostějov však o gól vyzráli!


 Dorost   
 Zveřejněno 03.11.2019 14:16

Sobotní domácí turnaj ozdobil víkendový florbalový program. Trápící se mužstvo dorostenců si v rámci sedmého kola 2. ligy dorostenců brousilo zuby na favority celé soutěže. Naše kluky čekaly doposud druhé Hranice a čtvrtý Prostějov. Jak zápasy dopadly?

FBC Hranice 1:2

V ranním utkání nás čekal ten papírově složitější z obou dnešní soupeřů. Hranice na Mlýnskou přijeli nad bodově se trápící Mohelnicí vyhrát a připsat si plný počet. Představa jasné záležitosti však mírně neseděla s realitou. Jako kdyby do utkání nastoupil úplně jinačí domácí tým, úplně jiná Mohelnice. Naši předváděli perfektní výkon a s hranickými hráči sehráli vyrovnaný mač. V čase 18:55 se trefil hranický Millian, ovšem záhy na to srovnal krok Weidinger, který už pravidelně nastupuje i za A mužstvo juniorů. Výborný výkon Mohelnice směrem dozadu podpořený jistými zákroky Hampla zapříčinil setrvání stavu 1:1 až do konce třetí periody. Čtyři minuty před koncem špílu však ze standardní situace po teči našeho obránce rozhodl hranický Blažek. I přes nemalou snahu se nám stav 1:2 nepodařilo až do konce klání změnit, a proto z mače odcházíme smolně, naprázdno.

SK K2 Prostějov 6:5

Složitý mač čekal mohelnické dorostence v odpoledních hodinách. Na Mlýnskou přijel čtvrtý tým ligy, Prostějov. Atraktivní utkání plné gólů a pohledných akcí ozdobil i slušný počet návštěvníků. Necelých čtyřicet diváků, což je na poměry dorostenecké soutěže příjemné číslo, vidělo přestřelku se šťastným koncem pro Mohelnici. Skóre těsně po začátku otevřel Bubela, avšak Prostějov odpověděl dvěma slepenými trefami. Kanonáda pokračovala, když vyrovnal Keprt, pak si bohužel vedení vzal zpět SK. Tři rychlé bomby z hokejek Mohelnice dovolily našim srovnat a uskočit o dva góly, 5:3. K2 pak ale rozjelo stíhací jízdu, necelých osm minut do konce to bylo 5:5. Čtyřicet vteřin před závěrečným hvizdem, Bubela a Weidinger, první jmenovaný po asistenci druhého z obou špílerů nekompromisně zavěšuje, 6:5, euforie, radost, nadšení, zkompletovaný hattrick pro Štefu Bubelu. Fantastický zápas, z kterého si odnášíme tři body. Nutno dodat, že v tomto mači nechali obě strany na palubovce vše, dnes však zvítězila o krapet větší bojovnost borců z Mohelnice. Připisujeme proto cenné tři kuličky a bodově se přibližujeme ke středu tabulky, což je určitě příjemnější než spodní vody soutěže.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři