Logo klubu
Skip to content

Elevci jedou z Litovle se zlatonkou!


 Elévové   
 Zveřejněno 12.11.2019 17:58

FBC Mohelnice 10 hrála v sobotu v Litovli. Turnaje Elevů se krom našeho mužstva zúčastnila i Litovel, Asper Šumperk, STARS FLORBAL a Šternberk. Jak se našim povedl víkendový turnaj na SH ZŠ Vítězné v hanáckých Benátkách?

Tento turnaj dopadl doslova skvěle. V městě známém pro výrobu piva se našim elevkům dařilo, což bylo vidět i v konečném důsledku. Během organizátorsky dobře zvládnutého turnaje jsme podali soustředěný výkon a na hřišti nechali maximum. V průběhu zápolení jsme ani jednou nepoznali hořkost porážky, a proto nám na konci zaslouženě na krku visela zlatá medaile.

Trenérský štáb ve složení Tomáše Berky a Josefa Dočekala posílá svým svěřencům pochvalu. Za vybojované zlato a předvedené výkony si totiž uznání zaslouží opravdu každý hráč mohelnického výběru, bylo totiž na co koukat. Na vybojované zlatonce mají podíl i rodiče, kteří své ratolesti po celou dobu turnaje perfektně podporovali. Trenéři proto děkují i jim a díky přidávají za jejich čas, který strávili společně s týmem v hale. Doufáme, že to byl pro ně zážitek, a že florbalově strávený sobotní den nebude z jejich strany posledním.

Mohelnice si z Litovle veze zlatou medaili, spoustu zážitků a vzpomínek. Do dalších bojů elévci vyráží hned za dva týdny v Uničově. Na obou uničovských halách se tak představí Mohelnice 10 i Mohelnice 09


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři