Logo klubu
Skip to content

Elevové se vrací z Moravského Berouna s pozitivní náladou. Turnaj si užili na výbornou!


 Elévové   
 Zveřejněno 29.09.2019 21:55

Sezóna začala i družstvu elevů. FBC Mohelnice 09 si to při sobotním dopoledni namířila do Moravského Berouna, aby v rámci prvního turnaje v ročníku prozkoušela nejen soupeře, ale i svou připravenost či zhodnotila posun svých mladých svěřenců během letní přípravy. Vedení klubu se letos rozhodlo do Olomoucké ligy elevů přihlásit dvě družstva, a to z důvodu více než sympatického počtu hráčů v našem klubu v této kategorii. Dvojnásobek zápasů slibuje pro holky a kluky s nadšením do florbalu větší porci zápasů, tudíž i více prostoru pro hráčský rozvoj. A o to tady především jde, ne? No a jak jsme si tedy v Moravském Berouně vedli?

Celý turnaj proběhl v přátelském duchu, což je pro nás, soupeře, pořadatele i rozhodčí deviza a pozitivum. Naše florbalové naděje se postupně střetli s Uničovem, Lutínem 2, Šternberkem a Lutínem 1. Ve všech mačích jsme hráli velmi dobře, dařilo se nám, a proto jsme všechny vyzyvatele porazili. Kdyby byl turnaj vyhodnocen, dovezli bychom domů zlaté medaile. Ovšem sobotní meeting zhodnocen nebyl, a to z důvodu sympatizování s, dle našeho názoru, správnou filozofií upřednostnění herního projevu mládeže před pouhými výsledky. Doufáme tedy, že si florbalově strávenou sobotu užili nejen hráči, ale i rodiče, kteří přijeli naše malošky v hojném počtu podpořit a vytvořit jim parádní atmosféru. Děkujeme nejen jim, ale i hráčům a trenérům za příkladnou reprezentaci klubu a města.

Vyjádření trenéra elevů Tomáše Berky:

„Předně bych chtěl poděkovat rodičům našich hráčů za podporu a vytvoření skvělé atmosféry během celého turnaje. Dále chválím i své svěřence za předvedenou hru. Na hřišti ukázali, co umí a během zápasů plnili instrukce a pokyny, na kterých jsme se domluvili. Dobrá práce. Děkuji za turnaj.“


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři