Logo klubu
Skip to content

FBC Mohelnice a Junior Ostrava Cup 2018


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 10.07.2018 12:36

Dětské kategorie z týmu FBC Mohelnice se vydaly za florbalovými zážitky do Ostravy, kde se odehrával 18tý ročník mezinárodního turnaje Junior Ostrava Cup, konaný od 1. do 3. 6. 2018. Počet zúčastněných týmů byl vysoký a kvalitní oddíly z ČR, Slovenska a Polska dodaly turnaji patřičnou úroveň.

Z mohelnického klubu se do turnaje přihlásily kategorie elévů, mladších i starších žáků a dorostenců. Celkem tedy 60 členů. Společnou cestou a ubytováním se tým stmelil
a užil si mnoho zábavy. V základních skupinách se mohelnickým hráčům dařilo, avšak zlomové bylo následné playoff. Nejúspěšnější kategorie našeho oddílu, elévové a dorostenci, ukončily svoji cestu v turnaji v osmifinále, kde narazily na opravdu kvalitní soupeře. Elévové byli vyřazeni týmem Bulldogs Brno a dorostenci podlehli týmu z Čech Fbk Kobylisy.

Během těchto náročných dnů si hráči prošli mnoha pocity. Nechyběla radost, smích, únava, ale přišel i smutek, slzy a zklamání. I přes to všechno jsou trenéři na své svěřence pyšní a děkují všem zúčastněným za nové florbalové zážitky. Klub dále děkuje všem rodičům za podporu našich hráčů.

Vedení FBC Mohelnice


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři