Logo klubu
Skip to content

Junioři s Kopřivnicí těsně prohráli, proti Olomoucí však brali všechny body


 Junioři   
 Zveřejněno 29.09.2018 14:00

V sobotu 22. září se mohelničtí junioři vydali do Uničova na první turnaj 2. ligy juniorů, do které minulý rok postoupili z nižší soutěže. Kvůli absenci velkého počtu hráčů ať už z důvodů zdravotních, či osobních do Uničova odcestovalo jen 9 hráčů do pole a 2 gólmani. Výběr tedy čelil nelehké zkoušce, kterou jim s radostí připravili protihráči i specifický povrch v uničovské hale.

V prvním zápase proti FBC Vikings Kopřivnice se klukům nedařilo. Hrubé chyby v obraně, nedisciplinovanost spolu a neproměňováním tutových šancí, tyto všechny aspekty vyústily po hektickém závěru v nejtěsnější prohru 4:3.

Druhý zápas, proti tradičnímu rivalovi FBS Olomouc předvedli naše florbalové naděje taktickou hru, nevypustili žádný souboj, bojovali, a i přestože hráli po zranění jen v 8 lidech proti 3 olomouckým lajnám, dotáhli zápas do zdárného konce. Po výhře 6:3 si tedy mohelničtí plejeři připisují první 3 body do tabulky ve vyšší soutěži. Další turnaj odehrají naši junioři před domácím publikem 6. října na Mlýnské proti Havířovu a Krnovu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři