Logo klubu
Skip to content

Junioři z Havířova jedou s prázdnou


 Junioři   
 Zveřejněno 02.02.2019 13:58

Po předání vysvědčení, ve čtvrtek 31. ledna, se naše juniorka vydala na výjezd do Havířova, kde v rámci 2. ligy juniorů dohrávala přeložený zápas s místním TJ Slovanem Havířov. Jak se našim klukům vedlo se dozvíte v článku.

TJ Slovan Havířov 2:6

Už z Mohelnice se vyjíždělo s půl hodinovým zpožděním, a toto pomyslné zpoždění zůstalo klukům i na hřišti. Absence kvalitní rozcvičky, rozchytání brankářů a koncentrace na zápas zapříčinilo spoustu chyb na hřišti, které naši hráči produkovali. Když nabuzený Havířov před domácím publikem na začátku druhé třetiny zvyšoval na 4:0, znamenalo to konec působení mohelnického brankáře v jeho svatyni. Když na jeho místo přišel náhradník, skoro nic se nezměnilo, pověstný impuls moc nezafungoval. Sice jsme nezačali hrát svoji hru, ale alespoň jsme přestali produkovat tolik fatálů a díky dvěma gólům Sedmery jsme snížili na rozdíl dvou branek. Jenže to bylo z našich holí vše. Ke konci zápasu jsme se nechali zbytečně vyloučit a Havířov nabídnutou přesilovku zužitkoval, 5:2. Při risku bez brankáře a následném oslabení za příliš mnoho hráčů na palubovce jsme inkasovali pošesté, když si sekundu před koncem utkání mohelnický obránce srazil míček za záda bezmocného gólmana.

Z Havířova tedy nevezeme body, ale cenné zkušenosti. Do příštích zápasů musíme dát všechno, protože s takovým přístupem a předvedenou hrou se daleko nedostaneme. Sečteno, podtrženo: tragédie, zmar. Nedalo se na to dívat.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři