Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 10: Maraton v podání B a A týmu na Mlýnské, Junka v Kopru, Přípravka v Jesu!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 03.03.2020 22:04

O víkendu bude na Mlýnské rušno. Do boje na naší palubovce vyráží B tým, A tým se pokusí ukončit doma sérii s Plzní. Junioři cestují do Kopřivnice, Přípravka si udělá výlet do Jeseníku.

A tým byl minulý týden v Plzni poloviční. Na horké půdě FBŠ SLAVIE Plzeň nejprve obdržel pořádný výprask 4:10. Analýza soupeře pomohla, v neděli už jsme se radovali z výhry 6:3. Stav série je tedy 1:1 a Mohelnice může zasadit rozhodující úder. Stačí jí v sobotu i v neděli vyhrát a může se radovat z postupu do 2. kola Play upu. Přijdete podpořit naše kluky na Mlýnskou? V sobotu od 18:30 a v neděli od 14:30 buďte na značkách, bude to totiž monstrózní. Bufet zajištěn.

V sobotu ráno zahřejí palubovku Béčkaři. Rezerva bude obhajovat medailové pozice v rámci Olomoucké ligy mužů. Nejprve chlapy čeká v 9:00 Litovel, ve 12:45 pak hrají s Bisons Přerov. Jak se nám bude dařit? Bufet bude jako vždy připraven.

Juniorka jede na výjezd do Kopru. V Kopřivnici budeme hájit první místo ve 2. lize juniorů. Jediný zápas proti poslednímu Šternberku, který začíná v 9:30, snad bude pro kluky jasná záležitost. Minule jsme po výhře 10:4 brali tři body. Jak dopadneme dnes?

Přípravka jede v sobotu do lázeňského města. Ve víru gejzírů a pramenů si naši nejmenší zahrají s Prostějovem Black (9:30), Prostějovem Blue (11:00), s Asperem (12:00) a s domácím Jeseníkem (13:00). Jak se nám bude dařit v nové a moderní sportovní hale, kde by si přál nastoupit každý začínající florbalista? Uvidíme.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři