Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (10): Muži i juniorka DOMA, starší žáci v Přerově!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 05.03.2019 08:57

Druhý březnový víkend bude patřit mohelnickému florbalu. Krom starších žáků v Přerově se tento týden představí i družstvo juniorů a mužů A. Program bude doslova maratonský, protože muži i junioři hrají tento týden doma!

Mužský A tým, který v Regionální lize mužů pomýšlí na ty nejvyšší příčky, se v neděli 10. března představí na domácí palubovce. Na Mlýnskou proti našim špílmachrům přicestují soupeři ze Šternberka a z Kostelce na Hané. První zápas s posledním Šternberkem mužský A tým odehraje v 9 hodin. Od zápasu v 13:30 s Kostelcem na Hané očekáváme úpornou bitvu plnou soubojů a pohledných akcí. Proto věříme, že nás přijdete podpořit v co největším počtu a budete našim šestým hráčem na hřišti, který nám pomůže urvat z těchto důležitých zápasů 6 bodů. Pokud Vám snad florbal nevoní, můžete se nechat omámit symfonií jiných vůní, a to vůněmi z našeho bufetu, kde pro Vás každý domácí zápas připravujeme neodolatelné dobroty. Ani neděle nebude výjimkou. Doražte tedy otřást Mlýnskou v základech!

Jako předkrm k nedělním mužským zápasům Vám v sobotu nabídneme taktéž domácí turnaj 2. ligy juniorů. Naši junící si v této lize vedou jako nováček obstojně a pravidelně hrají vyrovnané zápasy i s těmi nejlepšími. Bohužel jim občas chybí trochu toho florbalového štěstíčka, což je také důvod až sedmého místa v lize. Tuto sobotu ale může být vše jinak, protože už v 9 hodin na Mlýnské se kluci střetnou s druhou FBS Olomoucí a pokusí se ji připravit o body. Druhé utkání nabídne také zajímavý souboj, jelikož v 13:30 naši juniorku čeká FBC Přerov, který našim plejerům v tabulce dýchá na záda. Přijďte si proto v sobotu odpočinout od všedních starostí do naší flórkové svatyně na Mlýnskou, užijte si pohled na kvalitní florbal v podání našich chlapců juniorských, a také ochutnejte naše speciality v bufetu, ve kterém Vám každý domácí zápas poskytujeme to nejlepší, co můžeme nabídnout. Tak hurá na Mlýnskou!

Starší žáci, válčící na bojištích Olomoucké ligy starších žáků, se v sobotu představí v Přerově. Holky a kluky čeká v 9:10 soupeř z Hranic a v 12:40 souboj s Asperem Šumperk, jenž je v tabulce sedmý, tedy jen dva body za naším družstvem. Jak se starší žáci poperou se soupeři jen o jednu a dvě příčky výše? Zvládnou turnaj za šest bodů a vyhoupnou se z osmého na šesté místo? Určitě neváhejte a zajeďte si na SH Spartak Přerov, kde se celý turnaj odehraje.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři