Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (11): Dorost a Přípravka venku, Rezerva na domácí palubovce!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 12.03.2019 22:00

Poprázdninový víkend některým našim hrajícím školákům přinese zápasové vytížení. Tedy konkrétně dvěma kategoriím, dorostencům a přípravce. Na palubovce se také představí kategorie, která již na jarní prázdniny jen vzpomíná, a to Muži B, jenž si zahrají před domácím publikem.

Do bitevní vřavy nastoupí v neděli mužský B tým. Doma hrající rezerva z tohoto turnaje nutně potřebuje šest bodů, aby Olomouckou ligu mužů zachránila i pro následující sezónu, a proto trenérský štáb nominoval to nejlepší, co má k dispozici. Krom stálic B týmu se na mohelnických parketách představí i maximální povolené množství hráčů z A týmu a velká část juniorů. Tento nadupaný manšaft můžete na Mlýnské obdivovat v 8:30 v souboji s Tatranem Litovel, a potom v 12:15 v extra napínavém zápase o sestupovou pozici s Playmakers Prostějovem, který má naše rezerva na dostřel. Odlepí se chlapi z posledního sestupového místa a udrží se v soutěži? Všichni jste srdečně zváni v neděli na Mlýnskou to zkouknout na vlastní oči, pořádně zafandit, a taky si naplnit bříška dobrotami v našem vyhlášeném bufetu.

Druhou kategorií hrající své zápasy tento víkend jsou dorostenci. Ti mají našlápnuto k slušnému výsledku v 2. lize dorostenců. V neděli je však v Hranicích v cestě za druhou příčkou v soutěži mohou zastavit v 10:10 FBS Olomouc B a v 13:40 Lipník. Jak kluci a holka zvládnou těžkou hranickou zkoušku? To Vám odtajní až nedělní internetový zápis ze zápasu, či hranická hala Naparia, která Vám otevírá své brány.

Co taktéž v neděli hrající přípravka předvede na svém turnaji ve Šternberku? Naváže na předešlé úspěchy, či proti těžkým soupeřům vyhoří? Vyzyvateli tentokrát budou Jeseník, Přerov, Šternberk a Olomouc. Poradí si naši nejmenší ve šternberské hale Ecce Homo se všemi soupeři a pověsí si na krk zlaté medaile? To se dozvíme v neděli.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři