Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (12): Juniorka v Uničově, Starší žáci v Prostějově a Elévci cestují do Senice.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 19.03.2019 19:14

Tento týden se po dlouhé době ponese ve znamení pouze juniorských kategorií. Seniorské týmu (Muži A a B) mají volno, a proto na hrací ploše spatříme pouze juniory, starší žáky a elévky.

Junioři, operující na 5. místě 2. ligy juniorů, si v sobotu 23. března zahrají nejprve v 10:30 s Krnovem, a potom v 13:30 s Uničovem. Oba dva zápasy se odehrají na Gymnáziu v Uničově, což dělá zvláště z druhého zápasu peprný souboj. Tradiční rival Uničov totiž hraje před domácím publikem o vítězství v celé soutěži. Přijeďte tak do Uničova podpořit naše chlapce a zkusme společně přeřvat známé uničovské Ultras na tribuně Sever. Zvládne špíl favorit, nebo se z vítězství bude radovat Mohelnice? Celý kádr, trenéři, vedení a určitě i Vy společně doufáme ve vyplnění druhé možnosti, tedy výhry našich. Jak to celé dopadne bude odtajněno již v sobotu v Uničově.

Družstvo starších žáků v neděli zavítá do Prostějova, aby zde vylepšilo nepříznivou bilanci 11 proher a pouze 5 výher. Soupeřem výběru Josefa Dočekala bude mužstvo Uničova a domácí Prostějov. S nedalekým rivalem se kluci a holky utkají v 9:10 a s týmem z padesáti tisícového města v 11:30. Podaří se našim mlaďákům vyšvihnout v tabulce Olomoucké ligy starších žáků z 8. místa o několik pater výše? O tom se přesvědčíme již v neděli, a i Vy můžete být u toho. Tak honem do Prostějova.

Ke svému turnaji se tento týden chystají i elevové. Naše druhá nejmladší kategorie cestuje v neděli do Senice na Hané, kde změří síly s Lutínem, Jeseníkem, Olomoucí a Přerovem. Jak se našim turnaj vyvede? Přivezou placky, nebo odjedou z turnaje s prázdnou? Tak či tak, domů si určitě dovezou spousty zážitků a radosti ze hry. I vy můžete být u toho, stačí nasednout do auta, autobusu, či na vlak a prožít všechna utkání společně s mohelnickými elévky.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři