Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (13): Muži A hrají o stříbro, B o záchranu, dorostenci už v pátek DOMA, mladší žáci i přípravka venku!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 26.03.2019 17:50

Poslední březnový víkend bude opravdu pestrý, protože do bojů o bodíky se vydává hned 5 kategorií, což znamená, že toto Menu na víkend bude snad to nejdelší za celou historii tohoto formátu. Široké spektrum tento týden hrajících týmů Vám také zajišťuje obrovský výběr zápasů, kterých se můžete zúčastnit. Proto neváhejte nastartovat auto a vydat se za florbalem. Jak se za chvíli dočtete, pro některé zápasy nebude třeba dopravní prostředek žádný.

Poslední dvě utkání soutěže čekají Muže A. Když naše Áčko v sobotu v Olomouci porazí oba své soupeře, zakončí soutěž na krásném druhém místě. Když ovšem získá méně než 4 body, může ještě o své postavení přijít. Rozuzlení tohoto nepochybně nervy drásajícího příběhu se dočkáme na hale Rooseveltova v 9:30, kdy naši hrají s Bílovcem a v 12:30, kdy se Mohelnice střetne s rezervou divizní Olomouce. Přijeďte proto naše chlapi podpořit na cestě za stříbrnou příčnou celé Regionální ligy mužů.

Na svou misi za záchranou v soutěži se vydávají Muži B. Ty, taktéž v sobotu, čeká ve Velké Bystřici, tedy kousek od Olomouce, nelehké dvojutkání. Týmy, které se postaví do cesty Berkova výběru, budou od 9:15 JAMAJKA KOJETÍN a od 13:00 Asper Šumperk B. Doufáme, že se rezervě podaří zachránit a pevně věříme, že u toho budete i Vy. Dobrá fanouškovská kulisa totiž žene k ještě lepším výkonům každého sportovce. Rezerva tyto výkony potřebuje ještě více než kdy jindy. Doražte proto zafandit.

Nejedinou kuriozitou či zajímavostí v týdenním programu je domácí zápas dorostenců. Ti na Mlýnské už v pátek čekají na soupeře ze Šumperka v rámci dohrávky 15. kola 2. ligy dorostenců. Šumperk, v tabulce postavený jen o tři pozice níže než Mohelka, zápas určitě nepřijede jen odchodit! Víme proto, že se od 18:00 v naší svatyni můžeme společně těšit na množství osobních soubojů, pohledné kombinace, a ještě hezčí góly. Naši dorostenci si o možnost zahrát v tomto prestižním utkání říkají již nějakou dobu na trénincích, a proto trenér Pudil postaví to nejlepší, co má momentálně k dispozici. V případě výhry se naši kluci a holky totiž mohou posunout na druhé místo hned za vedoucí Uničov, se kterým se ještě ve zbytku sezóny jednou potkají. Rozhodně je o co hrát, a proto je také potřeba pořádně fandit. Čekáme Vás tedy v pátek na Mlýnské, abyste společně s námi rozproudili halu a podpořili naše naděje v cestě za třemi body z tohoto důležitého špílu.

Již nabitý program tohoto víkendu doplňují ještě mladší žáci, kteří se vydávají v sobotu na turnaj do Hranic na Moravě, kde se střetnou s Lipníkem, Přerovem, Hranicemi a Olomoucí. Výkony našich mladších žáků můžete v sobotu zhlédnout z hranické tribuny.

Nejmladší kategorií, jež se tento týden představí na palubovce je přípravka. Naši malošci odcestují v neděli do Lipníku. Tam je budou čekat kluci a holky ze Šternberka, z Hranic, z Lipníka a z Prostějova, s nimiž změří své síly. Jak si na turnaji budeme počínat? To se dozvíme v neděli v Lipníku a doufáme, že i Vy budete u toho.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři