Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (14): Dorostenci hrají naposledy a DOMA, Rezerva o záchranu, mladší žáci a elevci venku!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 02.04.2019 22:13

Všechny soutěže se chýlí ke svému konci a my Vám představujeme jedno z posledních víkendových menu v této sezóně. Tento týden svá utkání odehrají hned čtyři kategorie. Kuriozitou prvního aprílového týdne je mužstvo dorostenců, které vinou dohrávek a odložených zápasů vyběhne na palubovky během 24 hodin hned čtyřikrát. A to už je nějaká porce minut.

Začněme ale turnajem mužů B. Ty čeká v neděli rozhodující dvojzápas sezóny. V případě zisku 6 bodů se chlapi udrží v Olomoucké lize mužů, zatímco v případě zisku méně bodů se budou muset ohlížet na výsledek špílů o bod posledního Prostějova. Na veledůležitý turnaj na Rooseveltku do Olomouce odcestuje rezerva v plné sestavě. Mužstvo doplněné o juniory a hráče A týmu čekají v 13:45 Hranice B a v 16:15 Olomouc C. Vyždímá se rezerva z posledních sil a boj o záchranu zvládne?

Dorostenecký tým čeká v pátek a sobotu pěkná porce zápasů. Manšaft se pod vedením Toma Pudila připravuje na vrchol sezóny, na poslední turnaj celého ročníku, kde se rozhodne o konečném umístění našich chlapců a dívek. Již v pátek zaplněná hala Mlýnská uvidí souboj s Prostějovem, a to konkrétně v 18:00. Po poctivé regeneraci a kvalitním spánku si naši dorosti vyšlápnou v sobotu v 9 hodin na Šternberk. Hnedle ve 14:50 nás čeká souboj o teoretické prvenství v soutěži. Sok z Uničova totiž má na naše kluky a holky 5 bodový náskok. Když se našim podaří vyhrát všechny zápasy a Uničov ještě jednou prohraje, bude našim náležet první příčka v soutěži, takže je rozhodně o co hrát! Po tomto napínavém utkání bude následovat bitva z opačného konce řady. Jako čtvrtý a poslední mač čekají naše dorosty v 16:20 poslední Vikýřovice. Všichni jste srdečně zváni na kvalitní špíly, dobroty v bufetu, a také k nasání dechberoucí atmosféry, kterou společně pro naše dorosty vytvoříme. Těšíme se na Vás v pátek a v sobotu na Mlýnské!

Předposlední turnájek odehrají mladší žáci. Naděje mohelnického florbalu půjdou změřit síly do Velké Bystřice, kde je čeká Droždín, Uničov, Lutín a Šumperk. Co předvedou mohelničtí plejeři na bitevním poli bystřické arény? To nám rozkryje až neděle právě v této svatyni.

Předposlední turnaj čeká taktéž elévy. Naši malošci si v neděli udělají výlet do nové haly v Lipníku, kde se jim postaví Litovel, Uničov, domácí Lipník a Prostějov. Na tom, jestli přivezou elevci placky, vůbec nezáleží. Důležitá je radost z florbalu a herní i mentální vývoj. Tak pojďme našim klukům a holkám držet palce, ať se jim působení v Lipníku vyvede podle jejich představ.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři