Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (17): Přípravka hraje v Prostějově, mladší žáci DOMA!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 23.04.2019 21:01

Tento týden se na hřiště vydávají 2 kategorie. Přípravka se představí v sobotu v Prostějově a mladší žáci v neděli doma.

Mladší žáci se pod vedením Radka Lukase, o kterém se v trenérských kruzích hovoří pouze v superlativech, vydávají na dalekou cestu až na domácí halu Mlýnská. V Mohelnici ještě ani nevychladla palubovka od minulých domácích zápasů a už se zase bude v tomto svatostánku pálit na ostro. Program kvalitních zápasů doplní i široká nabídka mohelnických specialit, jež Vám budou připravovat školení odborníci. Až příliš vzletně jsme nyní vyjádřili fakt, že náš bufet bude opět připraven nasytit Vaše hladová bříška, a to se vyplatí! Celým turnajem bude provázet moderátor, který už teď ladí své hlasivky. Přijďte proto v neděli na Mlýnskou a podpořte naše mladší žáky v boji o zlatou placku. Kluci a holky to totiž vůbec nebudou mít lehké, čeká je Asper Šumperk, dva týmy Přerova a Šternberk. Těšíme se na Vás!

Na svůj poslední turnaj se vydává také přípravka. Ta v sobotu cestuje do Prostějova, kde si zahraje se Šternberkem, Hranicemi a dvěma týmy Prostějova. Více než zajímavou alternativou na sobotu tak zůstává turnájek přípravek, na něž Vás srdečně zveme a věříme, že kolegové v Prostějově se postarají o to, aby celá akce byla povedená. Tento turnaj je totiž poslední šance, jak vidět mohelnické malošky tuto sezónu na ligové úrovni v akci. Tak neváhejte.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři