Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (2): Hraje rezerva, mladší žáci i přípravka. Víkend ozvláštní výběry dorostenců.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 08.01.2019 18:15

V druhém lednovém víkendu se nám na palubovkách představí hned 3 kategorie. Bude to mužská rezerva, mladší žáci a přípravka.

V sobotu, 12. ledna, se mužský B tým vydá do nedalekého Šumperka, kde se nejprve v 16:30 utká s JAMAJKOU KOJETÍN, která se momentálně nachází na sedmém místě Olomoucké ligy mužů. Ve druhém zápase, v 19:00 hodin, se chlapi porvou o body s FBS Olomoucí C, jež je v soutěži pátá. Zvládnou muži první zápasy v roce 2019 a přetaví píli z tréninků ve vytoužené body do tabulky, kde se momentálně nachází na hrozivém jedenáctém, sestupovém místě pouze se třemi body? Pomůžou jim k tomu nominovaní hráči z A týmu a juniorské duo? Tyto otázky si zodpovíme již v sobotu na SH Gymnázium Šumperk. Přijeďte nás podpořit a užít si volné odpoledne ve florbalovém duchu!

V neděli, 13. ledna, vyrazí do boje i mladší žáci. Tým pod vedením Radima Lukáše se vydá do Litovle, kde turnaj otevře hned z rána, v 8 hodin, soubojem s domácími TJ TATRANEM LITOVEL, v 9:10 potom změří síly s FBC Lipníkem, v 10:55 se postaví FBC Přerovu Predátorům a své působení na turnaji kluci a holky uzavřou v 12:05, kdy vyzvou FBC Přerov Pantery. Jak se mladším žákům vyvede turnaj se dozvíme už v neděli, a my doufáme, že u toho na SH ZŠ Vítězná v Litovli budete s námi.

Sobotní dopoledne bude patřit přípravce. Ta, pod taktovkou Zdeňky Kaplové a Klárky Strupkové, odcestuje do Prostějova. Tým těch nejmladších, kteří hrají v Mohelnici florbal, se na tomto turnaji utká nejprve v 8:15 s domácím SK K2 Prostějovem, v 9:45 s Fbc Blau Secco Šternberkem, v 11:15 s Fbc Schwarz Secco Šternberkem a turnaj Mohelnice uzavře zápasem s FBC Přerovem Tučňáci v 12:45. To, jak se ti nejmenší baví florbalem budete moci sledovat na SH RG a ZŠ Prostějov.

Mimo jiné se tento víkend v Pardubicích koná výběrový turnaj dorostenců, kde Mohelnici bude reprezentovat hned několik hráčů v čele s Tomášem Dokoupilem, mohelnickým trenérem mužů A a juniorky, který bude tým Olomouckého kraje trénovat.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři