Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (3): Kopřivnice, Libina a Přerov, to jsou florbalové dějiště tohoto týdne


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 15.01.2019 19:28

Druhý víkend roku 2019 je za námi a nám nezbývá nic jiného, než Vám představit menu na víkend třetí. V této periodě se představí hned tři kategorie. Elevci, dorostenci a v netradiční datum i junioři, kteří budou dohrávat přesunutý zápas s Kopřivnicí.

V pondělí 21. ledna v odpoledních hodinách se juniorský tým vydá do Kopřivnice, aby zde odehrál přeložený MAČ s FBC Vikings Kopřivnice. V hale VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice se kluci představí od 18:30. Junioři, kteří se v tabulce 2. ligy juniorů vinou malého počtu zápasů nachází až na 5. místě, si už na Kopřivnici brousí zuby. V minulém zápase s tímto soupeřem kluci rupli 3:4 a domácím mají proto co vracet. Doufáme, že budete vážit dalekou cestu za hranice našeho kraje a ve večerním zápase podpoříte své ratolesti, kamarády, idoly či jen hráče tolik milovaného klubu.

Dorostenci pod trenérskou taktovkou kapitána mužského A týmu Tomáše Pudila v neděli 20. ledna odcestují do Libiny, aby zde změřili síly nejprve v 11:20 s devátými Hranicemi a potom v 14:50 s předposledním Droždínem. Jak se mohelnický manšaft hrající 2. ligu dorostenců popere se soupeři na zrádném povrchu v Libině? Uhájí čtvrté místo v tabulce a posune se o pozici výše před Prostějov, který má o dva zápasy navíc? To vše a mnohem více v neděli v Libině.

Čtrnáctého kola Olomoucké ligy elevů se zúčastní i Mohelnice. Kategorie druhých nejmladších v klubu má před sebou v sobotu 19. ledna cestu do Přerova, kde se utká v 8:30 s FBS Olomouc Stars, v 10:00 s FBK Jeseníkem, v 11:00 s FBC Hranicemi a v 12:00 s FBC Přerovem Plameny. Jak se klukům a holkám podaří florbalově vstoupit do nového roku 2019 se dozvíme už v sobotu na SH TJ Spartak Přerov. Svou návštěvou a bouřlivým fanděním uděláte radost nejen nám, ale především všem klukům a holkám na hřišti, kteří si v tu dobu budou užívat jedny z prvním florbalových zážitků své kariéry.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři