Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 3: Nastoupí Muži A i B, Dorosti DOMA, Starší i Mladší žáci! Stačí si jen vybrat.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 11.01.2020 22:21

Po Vánocích tu máme první ligové zápasy. Tento týden to bude opravdu nabité. Budete u toho?

Spálit nějaká ta o Vánocích nabraná kila vyrážejí muži, a to až do dalekého Žďáru. Do města kláštera se nejedeme rozhodně modlit, ale jedeme loupit. Od 19:00 nás totiž ve zdejší SH Na Bouchálku čeká domácí tým. Hroši si po sestupu z Národní ligy vedou průměrně, čemuž odpovídá i páté místo v lize. Vykrademe město známe pro svůj romantický svatostánek? Nebo snad zůstanou body ve zdejší svatyni, snad spíše řekněme v hroší sluji? To už v sobotu ve Žďáru.

Rezerva si také zkusí, jaké to je běhat po vánočním veselí. Béčko si drží neutrální bilanci čtyř výher a čtyř proher. Změní se to po víkendu? Sobotní štace do Kojetína znamená pro naše pány a dámy s hokejkami Orel Jednotu Troubelice a JAMAJKU KOJETÍN. S Troubelicemi se střetneme v 10:15, domácí Kojetín pak vyzveme ve 12:45. Držte palce!

Druhá liga dorostenců je v plném proudu. Naše mužstvo, které přečkalo Vánoce na předposlední pozici se v neděli chystá na domácí turnaj. Na Mlýnské si to od 9:00 kluci rozdají s Uničovem a od 12:30 s Olomoucí B. Co myslíte, vyválčí naši konečně plný počet bodů? Tak v neděli v tom našem svatostánku. Bufet zajištěn.

Zajímá Vás vyšší výkonnostní koš Olomoucké ligy starších žáků? A co tak třeba zajet v neděli do Olomouce? Na Rooseveltce od 13:00 vyzveme Asper Šumperk a od 15:20 Topgal Šternberk. Překvapíme, nebo opět odjedeme domů s prázdnou?

Víkendovou session uzavírají mladší žáci. V sobotu se nám představí družstvo 07 v Olomouci, kde se od 9:10 utká s Olomoucí Rangers, od 10:20 s Přerovem Predátoři, od 12:05 s Prostějovem Blue a od 13:15 s Olomoucí Stars. Jak dopadneme? Na neděli si brousí florbalky mužstvo 08. To se vydává do Lipníka, kde ho čeká Přerov (9:35), Litovel (10:20), Hranice (12:30) a Lipník (13:40). Bude placka?


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři