Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 37: Muži v Jihlavě i DOMA, Junka v Kopřivnici a Žáci v Prostějově!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 10.09.2019 17:38

Druhý zářijový víkend s sebou přináší i start některých ligových soutěží. Na palubovkách venkovních i domácích se tento týden představí Muži A, Junioři a Starší žáci.

Ke svému vůbec historicky prvnímu zápasu v Divizi se vydají Muži A. V rámci prvního kola Divize D je čeká SK Jihlava, dlouholetý člen divizní společnosti. Jak si kluci v Jihlavě poradí s divizním štamgastou? Unaví naše borce dlouhá cesta do historického města a utkání nezvládnou, nebo Jihlavu dobyjí tak, jako Švédové v 17. století? To vše již v sobotu v 18:00 na SH SK Jihlava.

Druhý víkendový špíl čeká naši nejstarší kategorii DOMA! Do cesty se nabouchanému celku z Olomouckého kraje postaví parta z Okříšek. Jak si povedou naši chlapíci v nedělním odpoledním mači? Překvapí partu okolo coache Toma Dokoupila nevyzpytatelný soupeř, nebo se ukáže, že z Mohelnice se body nevozí? Šifra tohoto zápasu bude odhalena v neděli v 17:00 na Mlýnské. Občerstvení bude, jako již tradičně, zajištěno formou bufetu. Vezměte své známe i neznámé a zaplňte celou halu! Tak v neděli na Mlýnské.

Tradiční 2. liga juniorů již také rozevírá své brány. Mohelnice minulý rok v roli nováčka obsadila 7. místo. Tuto sezónu pomýšlí parta v čele s kapitánem Adamem Špičkou na vyšší pozice. V sobotu naše kluky čeká v Kopřivnici celek z Havířova. Sportovní hala VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice bude narvaná k prasknutí, jelikož zde naši plejeři budou měřit síly s TJ Slovanem Havířov, s kterým mají z minulé sezóny neutrální bilanci. Doma jsme si s celkem z Moravskoslezského kraje poradili jasně, zatímco z Havířova jsme odjeli bez bodu. Náročný víkend pro všechny juniory nastupující za A mužstvo mužů je tady, tak pojeďte nejenom je, ale i další kluky juniorský podpořit! V 11:00 v Kopřivnici!

Ročník rozehrávají i starší žáci. V prvním kole Olomoucké ligy starších žáků se tým vydává na první měření sil do Prostějova. Na tamější SH RG a ZŠ Prostějov je čeká nejprve v 10:20 Šternberk, a potom v 12:40 Olomouc. Jak oba zápasy dopadnou? Zveme v neděli do Prostějova!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři