Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (37): Představí se béčko, junioři, starší žáci a hraje také přípravka


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 06.11.2018 20:53

Minulý víkend muži dovezli z Kostelce 3 body a dorostenci doma získali 4 body. Bohatý víkendový program uzavřeli elevci, kteří odehráli krásný turnaj v Přerově.

Víkendový program otevře náš B tým, který se nachází se 3 body na 11. místě Olomoucké ligy mužů a v sobotu v Litovli vyzve nejprve v 9:15 lídra tabulky IBK Bisons Přerov, a potom v 11:45 domácí FBC TJ TATRAN LITOVEL, který je naopak ve spodní vodách soutěže. Podaří se našim mužům získat cenné body do tabulky?

Juniorský tým, také v sobotu, cestuje do daleké Horní Suché, kde v 8 hodin svede bitvu s domácí předposlední FbK Horní Suchou. Pak ho ovšem čeká složitější soupeř, a to v 11:00 druhý tým tabulky, 1. MVIL Ostrava. Dokáží se junioři posunout ze 4. místa tabulky do čela soutěže?

Starší žáci se v neděli na svatého Martina místo husy se zelím a šesti knedlíky vydají do Olomouce, kde se střetnou v 13:10 s pátým týmem tabulky FBC Lipník, a potom se utkají v 15:30 s poslední FBS Olomouc B. Dokáží se naši starší žáci porvat o body a odrazit se ode dna tabulky, ve které se nachází na nepěkném předposledním místě?

V sobotu se nám představí elevové na Mlýnské v rámci spolupráce klubů v Olomouckém kraji. Do Mohelnice se sjede několik týmů z Olomouckého kraje, vytvoří namíchané týmy napříč klubovou příslušností a utkají se za účelem zlepšení vztahů jak mezi hráči, tak i trenéry. Určitě bude k vidění pohledný florbal plný radosti ze hry. Srdečně zveme.

Program nabitého víkendu uzavírá přípravka, která odcestuje v sobotu na turnaj do Uničova, kde se postaví proti Uničovu, Olomouci, Šumperku a Jeseníku. Přejeme všem hráčům mnoho úspěchů a hlavně radosti ze hry, kterou všichni milujeme, z florbalu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři