Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 38: Hraje Béčko, Dorostenci i oba týmy Mladších žáků, 08 DOMA!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 17.09.2019 22:49

Vytoužený víkend s sebou nese i další porci florbalu. Tentokrát se na palubovkách, gumových površích a linech představí tři kategorie. Budou to Mladší žáci, Dorostenci a Muži B.

Mužské Béčko po úspěšném udržení v soutěži posílilo. Do kádru se zapojilo spoustu nových posil, což naznačuje jediné, mužská rezerva rozhodně nechce hrát na sestupových příčkách. Hned první turnaj Olomoucké ligy mužů prověří připravenost výběru trenéra Tomáše Berky. V Kostelci na Hané se naší nadupané sestavičce postaví v 16:15 TATRAN LITOVEL a v 20:00 Beerboys Libina. Celou sobotní parádu můžete sledovat prostřednictvím onlinu na stránkách Českého florbalu, nebo přímo v SH Kostelec na Hané.

Do soutěžního ročníku vstupují i dorostenci. Mužstvo pod vedením Josefa Dočekala si brousí zuby na Prostějov a Uničov. V Olomouci na SH SPŠ Rooseveltova se kluci v rámci 2. ligy dorostenců představí v neděli. Ve 13:10 je čeká již zmíněný Prostějov a ve 14:40 Uničov. Držte nám palce!

Obě mužstva mladších žáků vplouvají do sezóny! Mohelnice díky velikému počtu hráčů nasazuje do Olomoucké ligy mladších žáků dvě mužstva. Hráči narození v letech 2008 a 2007 dle roku, ve kterém přišli na svět, budou nastupovat buď v týmu 07, nebo 08. Mohelnice 07 se vydá v sobotu do Uničova, aby si zde zahrála s Uničovem, Olomoucí, Šumperkem a Prostějovem. Pojďme společně zafandit! První ostré starty čekají i Mohelnici 08. Ta se představí hned v prvním turnaji DOMA! Do cesty se mohelnickým mlaďákům v neděli postaví Litovel, Droždín, Prostějov a Lipník. Jak si kluci a holky povedou? Podaří se oběma kategoriích své turnaje vyhrát? To zjistíme až o víkendu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři