Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 4: Hraje Juniorka, Starší žáci, Elevci a DOMA Přípravka.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 22.01.2020 16:19

Víkend bude o něco volnější než ten předchozí. Hrají Junioři, Starší žáci, Elevci a Přípravka.

Juniorka vede 2. ligu juniorů. Pozici pojede v neděli obhajovat do Ostravy. Na hale TJ Ostrava si to od 12:00 rozdá se silným Excelsiorem Havířov a od 15:00 s Vikingy z Kopřivnice. Jak se nám povede se soupeři z horní poloviny tabulky? Zvládneme zajímavou výzvu, nebo pojedeme domů s prázdnou? Tak v neděli v Ostravě.

Starší žáci jedou do Budišova nad Budišovkou. Ve zdejší hale je čeká vyšší výkonnostní koš Olomoucké ligy. Od 9:00 se nám postaví Asper Šumperk. V 11:20 pak Mohelnice hraje s vedoucím Šternberkem. Jak nám to v dalekém městě vyjde? Bude nám okres Opava přát? Uvidíme. No tak v neděli v Budišově.

Elevové si zahrají v Kostelci na Hané. Turnaj Olomoucké ligy elevů se koná v neděli. Los Mohelnici nadělil od 9:00 STARS FLORBAL, od 10:00 Prostějov, od 11:00 Olomouc 10 a od 12:30 Lipník. Jak si naši poradí se zajímavými soupeři v ještě zajímavějším prostředí? No uvidíme. Tak v neděli.

Víkendové menu uzavírá sobotní turnaj přípravky. Na domácí palubovce bude k mání zápolení našich nejmenších. Od 8:30 vyzveme Litovel, v 9:30 zašpílíme s Jeseníkem, jedenáctá hodina nám nadělila Lipník, turnaj uzavřeme ve 12:30 s Přerovem. Bufet bude samozřejmě ready na vaše žaludky lačné po dobrotách. Tak co, stavíte se v sobotu na Mlýnské? My tam rozhodně nesmíme chybět!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři