Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 40: Celovíkendová porce florbalu na Mlýnské, Dorostenci v Lipníku a Žáci v Hranicích!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 01.10.2019 21:52

Tento týden bude opravdu nadupaný. Na Mlýnské si totiž užijete parádní víkend plný florbalu. V sobotu dopoledne se nám doma představí mladší žáci, večer si zašpílí muži a v neděli celý víkendový program zakončí juniorka. Mimo to se v sobotu můžeme těšit i na venkovní turnaj dorostenců a druhého týmu mladších žáků.

V sobotu večer si na mohelnické muže vyšlápne Vysoké Mýto. Od 19:00 se na Mlýnské představí parta okolo kapitána Šincla s více než zajímavým soupeřem. Mýto za první dva zápasy v Divizi nastřílelo 12 branek, ovšem bere jen 3 body, které stačí na průběžné páté místo v soutěži. To Mohelnice se pyšní druhou pozicí o skóre za Brnem. Jak se bude vyvíjet mač právě mezi Mýtem a našimi chlapci? Vše startuje již v sobotu v 7 večer na Mlýnské!

Nedělním florbalovým dezertem bude na Mlýnské turnaj juniorů. Naše nejstarší juniorská kategorie se doma popere o body do tabulky 2. ligy juniorů. Zde po jednom zápase proti Havířovu figuruje se třemi body v popředí. Zůstane to tak i po nedělním turnájku? Kluky čeká od 9 hodin Šternberk a od 13:30 Vítkovice B. Atraktivní soupeři, kvalitní florbal i vyhlášený bufet, to bude v neděli na Mlýnské! Rozhodně doražte.

Jednou ze dvou tento týden hrajících kategorií, které se o víkendu nepředstaví doma, jsou dorostenci. Manšaft hrající 2. ligu dorostenců i přes dobré výkony po dvou špílech stále nemá ani bod. Na tým pod vedením coache Dočekala si soutěžní los nachystal od 10:10 Asper a od 12:50 domácí Lipník. Jak si kluci v sobotu v nové hale povedou? Určitě přijeďte mužstvo podpořit!

Sobotní program na Mlýnské zahájí mladší žáci. Ti si od ranních hodin zahrají již svůj druhý turnaj v ročníku. Konkrétně mužstvo Mohelnice 07 bude soupeřit s Uničovem (8:30), Olomoucí Stars (10:30), Asperem (12:30) a Olomoucí Rangers (14:30). Jak to celé dopadne? Bufet je zajištěn!

Mladší žáci Mohelnice 08 si o víkendu také zahrají. V Hranicích je v sobotu čeká Prostějov, Vikýřovice, Hranice a Lutín. Jak dopadne druhý tým mladších žáků? To vše již v sobotu na hale SC NAPARIA Hranice na Moravě.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři