Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 41: Áčko v Chrudimi, Rezerva v Libině, Žáci v Senici a Přípravka v Šumperku.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 10.10.2019 16:01

Druhý říjnový víkend nám přinese spoustu soubojů. Představí se A i B tým mužů, starší žáci a přípravka.

Muži postupují Divizí bez prohry. Zastaví je ambiciózní Chrudim? Áčko netradičně v pátek předehrává 5. kolo Divize D. Soupeřem mu budou od 19:30 ve SH Chrudim domácí Piráti. FBK má ze tří zápasů 4 body, podaří se mu uchránit domovskou Černou perlu, nebo Mohelnice získá tříbodový poklad? To vše již v pátek od 19:30 v Chrudimi.

Mužské Áčko mělo hrát i v neděli, ovšem zápas byl přesunut! O termínu tohoto domácího utkání jednáme a budeme Váš včas informovat.

Mužská rezerva byla na minulém turnaji poloviční. Jak se jí povede nyní? Na horkém povrchu v Libině ji čeká nelehká výzva. Nevyzpytatelná JAMAJKA KOJETÍN i Hranice B budou nelehcí soupeři. Jak se Béčko popere s vyzyvateli? Rozzuzlení bude vyneseno v sobotu v 10:15 a ve 14:00 na MSC Libina. Tak neváhejte a přijeďte nás podpořit.

I mladší kategorie si o víkendu vyzkouší tvrdost svých hokejek. Starší žáky čeká v Senici na Hané Asper a Prostějov. Kluci zatím v soutěži nevyhráli, a proto pilně trénují, aby si v neděli ze SH Senice na Hané přivezli body. O ně se porvou od 8:30 s Asperem Šumperk a od 12:00 s SK K2 Prostějovem. Jak to celé dopadne?

Naše nejmladší kategorie startuje sezónu. První turnaj přípravek si zahrajeme v Šumperku. Místní SH Gymnázium Šumperk bude v sobotu hostit zajímavá utkání. Naši nejmenší si od 8:00 zahrají s Asperem, od 9:30 s Prostějovem Blue, od 11:00 s Uničovem a od 12:30 s Prostějovem Black. Tak nám držte palce na dálku, anebo nás přijeďte podpořit do okresního města.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři