Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 43: Áčko DOMA, Junka v Přerově, Elevové v Uničově a Přípravka v Lipníku


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 22.10.2019 11:24

Poslední říjnový víkend se blíží, a tak nám dovolte představit oblíbené menu. V tomto týdnu se představí hned čtyři kategorie, a to Muži A, Junioři, Elevové a Přípravka. Jak si na domácí palubovce nebo na výjezdu Mohelnice povede? To se dozvíme hned v sobotu a v neděli.

Muži A vedou Divizi D. V soutěži ještě neprohráli a bez jednoho bodu se můžou pyšnit plným počtem. V sobotu je DOMA čeká další vyzyvatel. Hippos Žďár nad Sázavou ještě minulý rok hrál Národní ligu, ovšem po pádu do Divize se Hrochům nedaří. S jednou výhrou ze čtyř zápasů se pohybují ve spodních vodách tabulky. Jak se s Hrochy popereme my? Na domácí palubovce je přivítáme již v sobotu od 19:00. Utkání slibuje krom kvalitního florbalu i kvalitní gastronomii, protože pro vás bude otevřen i náš bufet. Těšíme se na vás, vaše kamarády a blízké, které doufáme, že přivedete s sebou. Tak v sobotu večer na Mlýnské.

Juniorka bude dohrávat utkání z druhého kola 2. ligy juniorů. Kluci tuto soutěž vedou, tak uvidíme, jak si poradí s Přerovem, který opanuje střed tabulky. Na zrádných přerovských kostkách se představíme až v neděli. Doufáme, že nás v souboji s nevyzpytatelným soupeřem přijedete podpořit a vytvořit pro nás odpovídající atmosféru. Špílový příběh se začne psát na SH TJ Spartak Přerov už od 15:00. Všichni jste zváni.

Na palubovky vyrážejí i Elevové. Naši malošci se v sobotu dopoledne představí v Uničově, kde je čekají nelehcí soupeři. Od 9:30 vyzveme Lutín, v 10:30 hrajeme s Uničovem Yellow, v 11:30 nás čeká Uničov Black a od 13:00 špílíme s Asperem. Jak se Mohelnice vypořádá s uničovským povrchem? Dovezeme do našeho města zlato, nebo přijedeme s prázdnou? To vše v sobotu v Uničově.

Zahálet o víkendu nebude ani přípravka. Naše nejmladší kategorie se v sobotu představí v Lipníku, kde v 10:00 vyzve Lipník, v 11:00 je čeká Prostějov, od 12:30 Přerov a od 13:30 Hranice. Jak zvládne přípravka sobotní pouť? Dovezou domů zlatonku, stříbřenku, či slitinu? Nebo snad přijedou domů bez cenného kovu? To se dozvíme až v sobotu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři