Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 44: Muži se chystají na šlágr kola, DOMA hrají s Hornety, představí se i Dorost, Starší a Mladší žáci!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 30.10.2019 00:48

První listopadový víkend bude opět florbalový. Zahrají si muži, dorost, starší i mladší žáci. Kdy a kde? To v následujících řádcích.

Šlágr 8. kola Divize D se chystá na Mlýnské! Do naší svatyně zavítá dosud neporažený tým z divizního prostředí, a to Hornets Brno. Brňané poctivě stíhají Mohelnici v tabulce soutěže, kde jsou jen o skóre za našimi chlapci. V neděli se ale vítězná šňůra jednoho z celků prolomí. Budou to naši, nebo soupeř z Jihomoravského kraje? Maximální koncentrace, vyrovnaný zápas, množství gólů, dechberoucí atmosféra i klasický bufet, to vše bude v neděli od 17:30 k vidění na Mlýnské. Přijdete zafandit společně s námi a popohnat naše muže při obhajobě prvního fleku v Divizi D. Všichni jste srdečně zváni.

Dalším družstvem, které se o víkendu představí doma budou Dorostenci. Mužstvo pod vedením Josefa Dočekala zatím ve vodách 2. ligy dorostu celkem plave. S pěti body kluci opanují až osmé místo. Změní se to na domácí, pro kluky dobře známé palubovce, kde znají každou čáru? Od 8:30 je v sobotu čekají Hranice a od 12:00 Prostějov. Jak si kluci povedou s týmy z první poloviny ligy? To se dozvíme v sobotu na Mlýnské, kde bude mimo jiné připraven i tradiční bufet.

Jeden zápas si v neděli vyzkouší i starší žáci, kteří cestují do Lipníka. V tamní hale naše mladé špílery čeká poslední mužstvo soutěže, Tornáda z Lutína. Jak se naši poperou se soupeřem? To vše již od 11:20 v Lipníku. Budete u toho?

Víkendové menu uzavírají obě družstva mladších žáků. Mohelnice 07 cestuje do Uničova, aby zde změřila síly s Uničovem (9:00), Olomoucí (10:45), Přerovem (12:30) a Šternberkem (14:15). Všechny zápasy se odehrají v sobotu na SH Gymnázium Uničov. Doveze družstvo 07 placku?

I v Libině se bude o víkendu pálit na ostro. V neděli si totiž družstvo Mohelnice 08 udělá výlet na MSC Libina, kde vyzve Droždín (9:40), Jeseník (11:00), Vikýřovice (12:20) a Litovel (13:40). Jak to celé dopadne? Bude cenný kov?


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři