Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 45: Muži s Dačicemi, Juniorka v Havířově a Elevové v Litovli. Takový je program na víkend.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 06.11.2019 17:20

Menu na víkend už neodmyslitelně patří k týdennímu přísunu článků. Na tento víkend si pro vás los Českého florbalu připravil hned tři kategorie. O víkendu budou hrát Muži A, Junioři a Elevové.

Do 9. kola Divize D vstupují neporažení muži. Mohelnice si s dvaceti body s přehledem drží první místo v lize. V neděli odpoledne je ale čeká další vyzyvatel. Ve SH Nové Veselí chlapy čekají šesté Dačice. Od 15:45 můžete držet palce našim přímo na daleké hale, nebo prostřednictvím online přenosu. Těšíte se?

Do dalších klání vstupují o víkendu Junioři. I přes dvě prohry je juniorka v lize stále první. V sobotu časně z rána kluci vyráží do Havířova, kde se od 10:30 porvou s Opavou a od 13:30 s domácím Excelsiorem Havířov. Jak se klukům v městě uhlí povede? Přijeďte se o tom v sobotu přesvědčit do MSH Havířov.

Druhá nejmladší kategorie z mohelnické líhně hraje také v sobotu. Elevové cestují na turnaj do Litovle, kde změří síly s domácí Litovlí (8:00), s Asperem Šumperk (9:00), se STARS FLORBAL (10:30) a se Šternberkem (11:30). Jak si elevci povedou v bohaté konkurenci? To v sobotu na Vítězné.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři