Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 46: Muži DOMA s Pacovem, Starší žáci v Olomouci, Přípravka DOMA!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 12.11.2019 18:19

O víkendu budou hrát tři mohelnické kategorie. Bude to Áčko, starší žáci a přípravka.

Muži A si v pohodlí domova v sobotu večer zahrají s Pacovem. Pacovští Honzíci jsou v Divizi D pátí, ovšem dva minulé zápasy prohráli. Mohelnice stále drží vítěznou šňůru, kterou v minulém kole protáhla na osm zápasů. Naši muži tedy kráčí soutěží bez ztráty kytičky. Podaří se jim porazit i Pacov? Na rozhodně napínavé utkání se můžeme těšit v sobotu od 19:00 na Mlýnské, budete u toho?

Do florbalového boje vyráží i starší žáci. Těm se v neděli do cesty v Olomouci na Rooseveltově postaví Uničov a Hranice. Se čtvrtým týmem soutěže, tedy s Uničovem, se naši mladí porvou od 9:10 a s devátými Hranicemi se poměříme ve 12:40. Jak to celé dopadne? Budete u toho? To vše v neděli v Olomouci.

Ochutnat domácí palubovku se chystá přípravka. Domácí turnaj startuje už v neděli od 8:30 zápasem s Uničovem. Od 9:30 Mohelnici čeká Jeseník, od 11:00 Olomouc 11 a od 12:30 Olomouc 12. Jak si naši nejmenší povedou v domácím prostředí? Všechny vás srdečně zveme na Mlýnskou na krásný florbal a otevřený bufet. Tak v neděli.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři