Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 47: Muži DOMA s Litomyšlí, Junka hraje v Přerově o první flek, obě družstva Elevů v Uničově!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 19.11.2019 20:32

O víkendu vyběhnou na hřiště hned čtyři mohelnická družstva. Budou to muži A, junioři a dva týmy elevů.

Áčko stále drží neporazitelnost. V minulém kole chlapi vypráskali Pacovské Honzíky a teď se chystají na Litomyšl. Čtvrtý celek ligy dvakrát nedokázal bodovat a brousí si zuby na první Hanáky. Pro Mohelnici hraje ale domácí palubovka. Už v sobotu od 19:00 se totiž na Mlýnské bude pálit na ostro. Budete u toho? My vás samozřejmě s příslibem kvalitního mače a poctivého bufetu zveme!

Do bojů nastupují i junioři. Kluci vedou 2. ligu juniorů. Na neděli se pro partu okolo coache Dokoupila chystá souboj o první místo. Vinou zranění oslabený tým se totiž v Přerově od 8:00 porve s druhým Uničovem. Druhou těžkou výzvou bude pro naše mač s Krnovem. Ten si v tabulce hoví na třetím místě a Mohelnici dokázal v ročníku už jednou porazit. Tak jak to v neděli dopadne? To na Spartaku v Přerově.

Na turnaj do Uničova vyráží Mohelnice 09. Na hale Gymnázia si naše naděje v neděli změří síly s Přerovem Plameny (9:00), s Lutínem (10:30), se STARSY (12:00) a s Přerovem Ďáblové (13:00). Dalších soubojů se fanda mohelnického florbalu dočká v sobotu, taktéž v Uničově. Na Gymplu Uničov hraje i Mohelnice 10, a to s Lutínem (9:30), s Olomoucí (11:00), s Uničovem (12:30) a s Litovlí (13:30). Jak se výjezd do Uničova elevům povede? Budou placky? Srdečně zveme do Unclu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři