Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 48: Maraton na Mlýnské i výjezd dorostenců a mladších žáků!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 26.11.2019 16:44

Tento víkend bude opravdu nabitý. Zvláště pak na Mlýnské palubovka ani nevystydne. Na parkety mohelnické svatyně vybíhají mladší žáci, starší žáci i Áčko!

Áčko v polovině soutěže vede ligu. V Divizi D chlapi ztratili jen jeden bod a nakusují druhou polovinu zápasů. V sobotu je čeká doma na Mlýnské od 19:00 Jihlava. Manšaft, který je třetí hned za Brnem, a právě s kterým Mohelnice ztratila jeden bod za výhru až v prodloužení, jede do Mohelu. Jak dopadne druhé měření sil těchto týmů v lize? To už v sobotu v 19:00 na Mlýnské! Hecnete to a překonáte stovku diváků? Všechny vás zveme!

Ani v neděli si chlapi neodpočinou. Od 16:00 je v Třebíči čekají poslední Okříšky. Na hale SH ZŠ Horka-Domky Třebíč se sehraje zajímavá bitva. I když je PSKC poslední, tak v září z Mlýnské jelo s prohrou jen 6:5. Jak dopadne zápas ve vzdálené Třebíči? Tak ve 4 tam.

Zatímco A tým bude prohánět soupeře z Jihlavy, B tým čeká další výzva. Po dlouhé herní pauze už Rezerva žhaví hokejky, aby si to rozdala v sobotu v Hranicích od 12:30 s Přerovem a od 15:00 s Olomoucí C. Jak si tým ze středu tabulky poradí s ambiciózními Bizony a se zarputilou Olomoucí? To vše na NAPARII v Hranicích.

Hrát budou o víkendu i dorostenci. Tým ze spodku tabulky se v sobotu utká v Lipníku s Olomoucí B a s domácím Lipníkem. Pátou Olomouc vyzveme v 10:10 a čtvrtý Lipník nás čeká od 12:30. Jak si povedeme? Zveme do SH Lipník nad Bečvou.

Nabitý program na Mlýnské budou v neděli uzavírat starší žáci. Celek, jenž pluje ve středu tabulky Olomoucké ligy starších žáků se chystá na domácí turnaj. Jak si kluci poradí se čtvrtým Přerovem (9:00) a s devátým Lipníkem (12:30). Přijdete zaplnit halu a vytvořit pro naše starší žáky odpovídající atmosféru? Tak v neděli dopoledne na Mlýnské.

I mladší žáci si v tomto šíleném víkendovém programu zahrají. Kategorie 07 v sobotu okusí domácí led. Naše špílery čeká od 8:00 Uničov Black, od 10:00 Prostějov, od 12:00 Uničov Yellow a od 14:00 Asper Šumperk. Jak si mladší žáci poradí na domácí palubovce? Všechny zveme v sobotu na Mlýnskou!

Druhé mužstvo mladších se v neděli chystá do Jeseníku. V nové jesenické hale to Mohelnice 08 od 9:35 rozbalí s Litovlí, od 10:45 s Jeseníkem, od 11:55 s Vikýřovicemi a od 13:05 s Lutínem. Jak to dopadne? Přijedete se podívat do lázeňského města? My ano!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři