Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (5): Juniorka, Dorostenci, mladší žáci a doma přípravka!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 29.01.2019 20:41

První únorový víkend přináší mnoho zajímavého. Svými zápasy vaše oko potěší mužstvo juniorské, dorostenecké, družstvo mladších žáků a celek přípravky.

Ti naši kluci juniorští po výjezdu do Kopřivnice, odkud vezou za remízu 4:4 bod, se ve čtvrtek 31. ledna vydají do Havířova, kde se s místním Slovanem utkají v 18:15. Další těžké špíly je čekají hnedle v neděli 3. února, kdy na SH SŠP Roosveltova v Olomouci v 16:00 poměří síly s rezervou prvoligového ČPP Ostava, a v 19:00 s FBC Přerovem. Tento týden bude pro naše kluky náročný, ovšem vám nabízí více příležitostí, jak zhlédnout utkání 2. ligy juniorů, které jsou svou kvalitou ozdobou tohoto menu, jež Vám zde předkládáme. Dojeďte proto na některý ze zápasů zapojit své hlasivky do podpory našich talentů.

Nemálo z dorostenců je pravidelně zapojováno do kádru juniorského, a proto se tito dorostenci florbalu tento týden opravdu nabaží. V sobotu 2. února se totiž tým pod taktovkou florbalové legendy Tomáše Pudila vydá do prastarého města Přerova, aby zde svedli tuhý boj o body v 9:10 s SK K2 Prostějovem a v 12:40 s FBC Zeal Lipníkem. To, jak si naši kluci a dívka povedou, můžete sledovat na SH TJ Spartak Přerov, kde mimo jiné minulý týden hrálo naše mužské Áčko.

Dalším tahákem v našem menu, na které se těšil nejeden nestor florbalu, je turnaj mladších žáků. Naši plejeři plující ve vodách Olomoucké ligy mladších žáků si v sobotu 2. února udělají výlet do Uničova, kde na místním gymnáziu sehrají nervy drásající mače v 8:35 s FBC Hranicemi, v 9:45 s FBS Olomoucí Rangers, v 10:55 s domácím FBC ZŠ Uničovem Yellow a v 12:05 s Fbc Schwarz Šternberkem. Počínání našich florbalových nadějí můžete zhlédnout v sobotu na gymplu v Uničově.

To, na co jsme se všichni těšili, odpočítávali dny do této akce a pilně se na to všechno připravovali, je tady. Onou akcí je domácí turnaj našich nejmenších, přípravky, na Mlýnské! V neděli, 3. února, se totiž naše domácí hala v Mohelnici promění v arénu, ve které se utkají gladiátoři, tedy týmy z okolních měst, o placky a poháry. Mužstva z Uničova, Jeseníka, Šumperka a domácí Mohelnice. To vše od 8 hodin ráno až do poledne bude k vidění v naší flórkové svatyni. Všichni jste srdečně zváni se pokochat hrou přípravky a zakousnout něco dobrého v našem bufíku.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři