Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 50: Muži A i B hrají DOMA, dorost a elevci cestují!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 10.12.2019 20:24

Víkendové menu bude po minulo týdenní odmlce opět pestré. Hrají jak seniorské, tak i juniorské kategorie.

Áčko se opět představí doma. V našlapaném víkendovém programu muži v sobotu od 19 hodin na Mlýnské vyzvou Letohrad. Celek z druhé poloviny tabulky jsme v Letohradu porazili 7:4. Doufáme, že splníme roli favorita a Orly Orlice přejedeme. Mohelnická hala uvidím napínavý špíl, ke kterému je třeba už jen pivo a klobása. Ty nabídneme v našem bufetu, jenž bude pro vás otevřen. Překonáme v sobotu návštěvnost z minula? Přijde na halu více než 92 diváků? Uvidíme.

Druhý mač čeká naše ve Vysokém Mýtu. Ambiciózní tým domácích je přesně v polovině tabulky a stále ještě může pomýšlet na pozice zajišťující play up. Poperou se naši muži v těžkém zápase a dovezou do Mohelnice tři body? Neděle, od 16:00 na SH Domova mládeže Vysoké Mýto. Dojedete?

Domácí turnaj odehraje Rezerva. B tým má přesně padesáti procentní bilanci. Ze šesti mačů získal tři body a s devíti kuličkami je sedmý. Na domácí půdě mužstvo čeká od 9:00 v tabulce desátý Asper B. Od 12:45 si to pak chlapi rozdají s Hranicemi B. Tak v neděli na Mlýnské. Bufet zajištěn.

Ve 2. lize dorostenců bude o víkendu také pořádně rušno. Mohelnický tým se vydává v neděli do Budišova nad Budišovkou, aby zde od 12:20 sehrál utkání s Olomoucí B a od 14:40 poměřil síly s Přerovem B. Jak pouť dorostu dopadne? To v Budišově.

Program na víkend uzavírají obě družstva elevů. Mohelnice 09 hraje v sobotu v Šumperku. Tam se od 8:00 utkají s Asperem, od 9:30 s Prostějovem, od 11:00 s Lipníkem a od 12:30 s Lutínem. Budete našim držet palce na dálku, nebo se sejdeme v sobotu na Gymplu v Šumperku?

Mohelnice 10 hraje taktéž v sobotu, ale v Olomouci. Na Rooseveltově naše čeká od 8:30 Přerov, od 10:00 Olomouc 10, od 11:30 Olomouc 09 a od 12:30 Lutín. Jak souběžně hraný turnaj dopadne? To až v sobotu na Roosveltce.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři