Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (50): Muži v Litovli, mladší žáci doma a přípravka ve Šternberku


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 11.12.2018 17:43

Po reprezentační přestávce, která nedopadla pro české barvy moc dobře, na domácím mistrovství světa jsme obsadili jen čtvrté místo, se florbal vrací do tuzemských lig. V tomto týdnu se můžeme těšit na 3 kategorie, jež se utkají s 10 soupeři.

Mužský A tým, který je po osmi zápasech v Regionální lize mužů čtvrtý, se vydá v neděli 16. prosince do Litovle, kde v 12 hodin změří síly s vedoucím týmem soutěže, a to s FBC VÁLEC Český Těšín, a potom v 15 hodin s osmým týmem v tabulce ligy, s TJ Sokol Kostelec na Hané – HK. Podaří se našim mužům v posledním dvojzápase roku 2018 uhrát plný počet bodů? Jejich snažení můžete sledovat v městě piva na hale ZŠ Vítězná a zpříjemnit si tak nedělní odpoledne.

Sobotní dopoledne bude patřit mladším žákům, kteří v Mohelnici na Mlýnské odehrají čtyřzápasový turnaj, a to v 9:10 s FBS Olomouc Rangers, v 10:20 s FBC Asper Šumperk Yellow, v 12:05 s FBC Hranice a v 13:15 program celého dne kluci uzavřou již tradičním derby s FBC ZŠ Uničov Yellow. Přijďte se pokochat krásným florbalem a podpořit naše sportovní naděje v cestě za prvním místem na turnaji.

V neděli se představí naši nejmenší, přípravka, která v 10 hodin změří síly s Fbc Blau Secco Šternberk, v 11 hodin vyzve FBC ZŠ Uničov, ve 12:30 odehraje zápas proti SK K2 Prostějov a v 13:30 se střetne s Fbc Schwarz Secco Šternberk. Dokáže se naše přípravka poprat s nástrahami v prastarém městě Šternberk a vyválčit z těžkých špílů medaili? Budeme rádi, když se přijedete podívat na Sportovní halu Ecce homo Šternberk a vytvoříte pro naše borce a borkyně na hřišti neopakovatelnou atmosféru.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři