Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 51: Áčko DOMA, Junka v Ostravě, Starší žáci DOMA a Přípravka v Prostějově.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 18.12.2019 22:21

Poslední hrací víkend v roce se na hřišti představí hned 4 kategorie. Do bojů zasáhnou Muži A, Juniorka, Starší žáci a Přípravka.

Muži po bídném víkendu stále vedou Divizi D. Jejich náskok se na čele po dvou prohrách smrskl už jen na tři body. Obstojí mohelnický výběr v další zkoušce, nebo opět odejde s prázdnou? Už tuto neděli naše čeká na Mlýnské od 18:00 Chrudim. Piráti jsou v lize poslední a v předchozím utkání jsme jim nadělili třináct gólů. Bude zápas jasnou záležitostí pro domácí, nebo nás čeká překvápko? Tak v neděli v 6 na Mlýnské. Bufet zajištěn.

Juniorka po měsíci opět hraje. V sobotu odpoledne výběr trenéra Dokoupila čeká na Dubině v Ostravě nelehká výzva. Od 15:00 si to naši rozdají se Slovanem Havířov. V 18:00 si zahrajeme s Vítkovicemi B. Jak si naši juníci, kteří celé 2. lize juniorů vévodí, povedou? To v sobotu na Dubině.

Do bojů ve vyšším výkonnostním koši se vydávají i starší žáci. Doma na Mlýnské se v neděli chystají na zajímavé soupeře. Třetí Přerov (10:20) a druhá Olomouc (12:40) celou partu okolo coache Pudila pořádně prověří. Budete u toho? Zveme v neděli na Mlýnskou.

Poslední turnaj roku 2019 čeká Přípravku. Ta jede do Prostějova, kde se na Reálce potká od 9:00 s Lipníkem, od 10:30 s Asperem, od 11:30 s Prostějovem Black a od 12:30 Prostějovem Blue. Jak si naši nejmladší povedou? To už v neděli v Prostějově.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři