Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (6): Juniorka v Litovli, starší žáci na domácí půdě!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 05.02.2019 20:43

V tomto týdnu se na palubovkách představí hned 2 týmy, které se poperou o body do tabulek svých soutěží. Bude to tým juniorů a družstvo starších žáků, jehož dvojzápas bude o to peprnější, protože se odehraje na domácí půdě, tedy na Mlýnské.

Juniorka má v tomto roce hrozivou bilanci 3 proher a jedné remízy. V neděli v Litovli se s ní pokusí něco udělat a urvat potřebné body do tabulky 2. ligy juniorů. Na hale ZŠ Vítězná se mohelničtí špílmachři utkají nejprve v 10:30 s poslední Fbk Horní Suchou, a potom v 15:00 s odvěkým rivalem, Uničovem. Oba zápasy určitě stojí za zhlédnutí, a proto Vás srdečně zveme v neděli do Litovle.

Druhou kategorií, která tento týden vstoupí do bojů o kuličky do tabulky Olomoucké ligy budou starší žáci. Ti se v ní nachází na předposledním místě se 6 body a o víkendu nutně potřebují bodovat. Jak se naši kluci a holky porvou s domácím prostředím se dozvíme v sobotu na Mlýnské, kdy se starší žáci nejprve utkají v 8 hodin s FBS Olomoucí A, a potom v 11:30 s FBC Hranicemi. Oba tyto týmy opanují horní příčky tabulky ligy, a proto se můžeme těšit na kvalitní zápasy! Neváhejte a přijďte strávit sobotu do naší svatyně, která již hostila nejeden špičkový špílek. Občerstvení v bufetu zajištěno. Srdečně zveme!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři