Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 7: Hrají Muži A, Juniorka, Starší žáci a Přípravka. V sobotu bude na Mlýnské otevřený trénink Tatranu!


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 12.02.2020 23:25

Víkend bude opravdu nabitý. Krom sobotního otevřeného tréninku Tatranu Střešovice nás čekají zápasy A týmu, Juniorky, Starších žáků a Přípravky.

Program na Mlýnské započne v sobotu od 15:00. V naší hale se uskuteční otevřený trénink superligového týmu Tatranu Střešovice. Před ním se můžeme těšit na společný trénink s mládežnickými kategoriemi FBC Mohelnice a poté na závěrečnou autogramiádu. Rozhodně je na co se těšit, všichni jste zváni!

O návrat na první pozici v Divizi D budou usilovat muži. Ti v minulém zápase ztratili výsadní postavení v lize a na čelo ztrácí jeden bod. V sobotu si to mohelnický výběr namíří do Pelhřimova, kde si to rozdá s Pacovskými Honzíky. Předposlední zápas před play up se uskuteční v sobotu od 19:00. Přijedete do Pelhřimova podpořit náš tým?

Juniorka ve 2. lize juniorů vede. V neděli kluci cestují do Havířova, kde v místní MSH Havířov sehrají od 10:30 špíl s Opavou a od 15:00 klání s MVILem Ostrava. Jak si povedeme?

Do bojů ve vyšším výkonnostním koši vyrážejí i starší žáci. Výběr coache Pudila v neděli jede do Šumperka, kde se od 9:10 postaví Olomouci a od 12:40 se střetne s Přerovem. Překvapíme a urveme nějaké ty body?

V neděli hraje i Přípravka. V Prostějově to naši malošci rozjedou proti Asperu (12:30), Jeseníku (14:00), Litovli (15:00) a Prostějovu (16:00). Bude z Prostějova placka? Uvidíme.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři