Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (7): Tento týden obě mužské kategorie, dorostenci a mladší žáci


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 12.02.2019 20:58

Florbalový program tohoto týdne je stejně pestrý jako program české televize v době Vánoční, protože se na hřištích tento víkend představí hned 4 kategorie. Mladší žáci, dorostenci, muži B a muži A svým soupeřům, i přes to, že je Valentýn, rozhodně srdíčka posílat nebudou. Budou bojovat jako lvi o co nejlepší výsledek a body do tabulek svých soutěží.

První kategorií, která si tento týden pinkne do balónku bude kategorie královská. Muži A cestují v neděli do Třince, aby zde změřili síly nejprve v 10:30 s Letkou B, a potom v 15:00 s rezervou divizního Přerova. Podaří se našim chlapům urvat důležité body do tabulky Regionální ligy, anebo si z Moravskoslezského kraje odvezou jen nacpané pupky z restaurace rychlého občerstvení, kde se staví po zpáteční cestě na sváču? My věříme, že možnost „A“ je správně, a budeme je v realizaci našeho přesvědčení podporovat. Doufáme také, že směrem k našim chlapům bude směřovat i podpora vaše a dlouhý zájezd do krásného Třince si zpříjemníte florbalovou tečkou. I cesta je totiž cíl, ne?

Do nepříjemné situace se dostalo mužské B mužstvo, jež se musí vyhrabat ze sestupových pozic Olomoucké ligy mužů. Trenéru Berkovi vedení klubu i přes nepříznivé výsledky stále věří, a proto trenérovi přibydou na čele další vrásky, protože v ten samý den, také v neděli, hraje B tým svůj turnaj v nové hale v Lipníku nad Bečvou. To znamená, že coach nemůže do sestavy zařadit hráče z A týmu, kteří tou dobou budou již ve Třinci, ale do B mužstva se již dobře adaptovali a pomáhají B týmu bodovat. Jak se tedy oslabená rezerva vypořádá v 8:30 s IBK Bisons Přerov a v 11:00 s SK K2 Prostějovem B? To zůstává otázkou, která bude zodpovězena až v neděli v Lipníku. I vy můžete být u toho, pokud chcete strávit nedělní dopoledne společně s našinci.

Váš sobotní den se může nést ve znamení florbalu společně s dorostenci, kteří si udělají výlet do Moravského Berouna, aby zde změřili síly v 10:10 s posledními Vikýřovicemi a v 12:30 s Asperem Šumperk. Nadupaná sestava pod palcem Tomáše Pudila od začátku sezóny prohrála jen jednou a brousí si zuby na další sousta. Na takovém galapředstavení přece nemůžete chybět, ne?

Program tohoto valentýnského menu uzavírá, jako dezert, nedělní turnaj Olomoucké ligy mladších žáků. Naši mladší žáci se vydávají na SH SŠP Rooseveltovu do Olomouce, kde odehrají zápasy s týmy z Lutína, Přerova, Prostějova a Olomouce. Pokud má někdo chuť na pořádnou porci zápasů, tento chod našeho menu je právě pro něj. Porcemi rozhodně nešetříme, nabízíme čtyři zápasy, protože dezert neboli zákusek podle nás rozhodně nemá být jen na jedno zakousnutí.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři