Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (8): Junioři v Horní Suché, Starší žáci v Hranicích a Elevci v Litovli


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 19.02.2019 19:53

Tento víkend nás čeká opět pestrý program. Na hřištích se nám představí hned tři kategorie – junioři, starší žáci a elevové. Jak tedy dopadne jejich působení v ligových soutěžích?

Junioři, hrající 2. ligu juniorů, se v neděli 24. února představí v Horní Suché, kde vyzvou v 9:30 1. MVIL Ostrava a ve 14:00 Fbc Excalibur Šternberk. Jak si kluci povedou proti týmům z opačného konce tabulky? Přijedou junioři z Horní Suché jak zmoklé slepice nebo s nosánky pěkně nahoru? To se dozvíme již tuto neděli.

Starší žáci, bojující v Olomoucké lize starších žáků, taktéž v neděli odcestují do Hranic na Moravě, aby se zde ve zdejší hale SC NAPARIA porvali o body do tabulky v 11:20 s FBS Olomoucí B a v 13:40 s Fbc Topgalem Šternberk, který celou soutěž vede. Dovezou starší žáci z Hané tolik potřebně kuličky do tabulky a posunou se v ní výše? Tato záhada bude vyřešena už v neděli.

Poslední kategorií, která tento týden položí své hokejky na palubovku, budou elevové. Ti ve své soutěži zatím předvádějí kvalitní výkony, jež těší oko nejednoho florbalového fajnšmekra. Doufáme proto, že nedělním turnajem navážou na úspěchy z předchozích vystoupení a v Litovli si poradí se všemi soupeři, konkrétně s Lutínem, Šternberkem, Přerovem a Litovlí. Věříme, že hala Vítězná v Litovli bude pro naše elévky vítězná.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři