Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend 9: Áčko jede na Play up do Plzně, v ŠPK hrají Dorosti, v Unclu Mladší žáci.


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 25.02.2020 18:08

Tento víkend bude zlomový, a to zvláště pro Muže A. Ti cestují v rámci prvního kola play-up do Plzně. Dále se představí Dorostenci a Mladší žáci. Měli hrát u Junioři, ale jejich turnaj byl odložen.

Mužské Áčko rozehrává novou soutěž, a to Play up o postup do Národní ligy. Druhé místo v Divizi D jim zajistilo soupeře z Plzně. Tým s hrozivou sérií proher se představí v sobotu (19:45) a v neděli (12:00) v Plzni. Oponent z Plzeňského kraje se taktéž umístil na druhém místě své Divize. Vyšší bodový zisk Plzeňáků zapříčinil začátek série právě v Plzni. Příští týden se série stěhuje do Mohelnice. Jak si tedy naši povedou s FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň? Uvidíme o víkendu.

Do bojů měli naskočit i junioři. Jejich domácí turnaj byl však přeložen. O novém termínu vás budeme včas informovat.

V neděli cestují Dorostenci. Z posledního místa 2. ligy dorostenců se budeme snažit vyhoupnout v Šumperku. Od 8:00 tam naše čeká domácí Asper. V 10:40 se Mohelnici postaví Lipník. Urveme body?

V sobotu si zahrají i Mladší žáci. Ty na turnaji v Uničově čeká od 9:40 Asper White, od 11:40 Olomouc Rangeres, od 13:00 Uničov Yellow a od 14:20 Uničov Black. Jak se nám bude dařit? Uvidíme.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři