Logo klubu
Skip to content

Menu na víkend (9): Dorost v Šumperku, Přípravka v Přerově


 FBC Mohelnice   
 Zveřejněno 26.02.2019 21:40

První březnový víkend s sebou přináší mimořádně chudé víkendové menu, protože se tento týden na svá klání vydávají týmy jen dvou kategorií, a to dorostenci a přípravka. Kam dvě naše, věkem rozdílné, juniorské kategorie cestují? To se dozvíme v následujících řádcích.

Dorostenci, kteří se momentálně nachází na čtvrtém místě 2. ligy dorostenců vinou menšího počtu zápasů než soupeři, odcestují do Šumperka, kde se v sobotu nejprve v 9:10 utkají s Droždínem, a potom v 12:40 vyzvou v přímém duelu o druhé místo FBC Přerov. Tyto nadupané zápasy tvoří hlavní lákadlo našeho menu a budou svou kvalitou ozdobou turnaje! Jak si svěřenci Tomáše Pudila povedou zjistíme již v sobotu na SH Gymnázia Šumperk. Určitě zde nesmíte chybět.

Druhou kategorií, která bude válčit na palubovkách, bude přípravka. Ta svůj turnaj odehraje v sobotu na SH TJ Spartak Přerov proti týmům z Přerova, Jeseníka, Olomouce a Uničova. Jaké výkony naši malošči předvedou? Ukážou, tak jako doma na Mlýnské, týmového ducha a obhájí krásné stříbrné medaile? Nečekejte na reportáž od našich zpravodajů a přijeďte zhlédnout krásný florbal rovnou na přerovskou halu. Druhým nejzajímavějším lákadlem sobotního Přerova, hned po turnaji přípravek, bude Muzeum Jana Amose Komenského, které taky určitě stojí za návštěvu. Proto neváhejte a udělejte si místo v kalendáři, protože sobota bude patřit Mohelnici v Přerově!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři