Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci mají z víkendu dvě slitiny. Bronzovalo to doma i v Jeseníku!


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 02.12.2019 19:48

O víkendu hrála obě družstva mladších žáků. Mohelnice 07 se představila doma, zatímco Mohelnice 08 hrála v Jeseníku. Jak to dopadlo?

FBC Mohelnice 07

Už od brzkých ranních hodin na palubovky MSH Mlýnské vyběhlo ambiciózní družstvo mladších žáků. V prvním zápase jsme narazili na Uničov Black, kterému jsme po poslední prohře právě v Uničově měli co vracet. Utkání jsme zvládli v pohodě a vyhráli jsme 4:1. To, co nás trápilo, byla kombinační hra dopředu. Do útočné fáze jsme se nezvládali dostat. Poslední mače se ukazuje, že máme šikovné individuality, které se ale bohužel nedokáží prosadit. Druhým soupeřem byl Prostějov. Ospalý zápas s ospalým soupeřem, jenž spíše držel postavení. S Prostějovem jsme dlouho hráli výsledkově vyrovnaně, ale herně jsme byli lepší. Zlepšili jsme přechod do útoku, bohužel střelecká impotence nás stále srážela k zemi. Konečný výsledek tedy 4:1 pro Mohel. Jako třetí soupeř nám byl přiřknut Uničov Yellow. První setkání s tímto soupeřem v sezóně přineslo vyrovnané utkání. Předvedli jsme dobrý výkon, který ale na body nestačil. Nemáme se za co stydět, jen je třeba se poučit z chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Mohel-Uničov Yellow, 2:4. Posledním vyzyvatelem na domácí půdě byl Asper. Opět jsme předvedli výborný výkon, nejlepší za celý turnaj, ovšem opět jsme to výsledkově nezvládli, 1:5 pro Šumperk. Ze soboty si teda za dvě výhry a dvě prohry bereme bronz. Na domácí půdě to mohlo cinknout zlatě, ale nevadí, potenciál v týmu je. Snad smůlu prolomíme na turnaji v Praze, který nás čeká v lednu.

FBC Mohelnice 08

Mohelnice 08 se vydala do Jeseníku. Věkem mladší žáky doplnila i jedna pětka Elevů, kteří svůj úkol zvládli bravurně. Celé mužstvo se v zápasech s Lutínem, Litovlí, Vikýřovicemi a Jeseníkem rvalo jako lev. Celkově jsme se umístili na třetím místě, což je příjemný výsledek. Trenéři Berka a Dočekal chválí své svěřence, kteří nechali na hřišti opět vše. Chválíme i rodiče za podporu z tribun a Jeseník za organizaci turnaje. Z lázeňského města tedy vezeme bronz.

Víkendové tažení mladších žáků končí ziskem dvou slitin. Jak si povedeme v příštích turnajích? Dosáhneme i na cennější kovy?


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři