Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci na turnaji v Uničově obsadili krásné 3. místo


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 07.02.2019 11:35

Pololetní prázdniny zlákaly lyžaře vyjet v prodlouženém víkendu na hory, tudíž na sobotní turnaj v Uničově nejely tradičně 3 pětky, ale menší počet hráčů (11+2). Turnaje se mimo Mohelnice zúčastnily i týmy FBC Hranice, FBS Olomouc Rangers, FBC ZŠ Uničov Yellow a FBC Schwarz Šternberk.

Celý turnaj byl velmi napínavý, o konečném výsledku rozhodovalo až skóre mezi jednotlivými zápasy, které nakonec skončilo ve prospěch soupeřů a náš tým tak v boji o nejvyšší příčky získal bronz. Utkání proti FBC Hranice se rozhodl již v prvních sekundách zápasu, kdy ve 23 vteřině Mohelnice dala gól a následně proměnila trestné střílení. Soupeř poté působil velmi odevzdaně, čehož naši hráči využili a vyhráli s výsledkem 12:0. Další zápas s Olomoucí byl už vyrovnanější. Mohelnice zbytečně zmatkovala, a kdyby zachovala chladnější hlavu, skóre zápasu mohlo vypadat jinak. I přesto dokázala zápas dovést do vítězného konce 2:1. Rozhodující gól proměnil Péťa Bílek, který po vydařené individuální akci z obrany dokázal dostat míček až do soupeřovy brány. Další utkání s Uničovem bylo opět velmi vyrovnané, nasvědčuje tomu i konečné skóre 2:2 – obě branky v zápase nasázel Tomáš Mekyska. V posledním utkání proti Šternberku se lámal chleba. Mohelnice bohužel nedokázala Šternberk zdolat, a tudíž se skórem 1:4 přišla o první příčku v turnaji. Sám trenér Ráďa říká: „Je těžké hrát zápas proti menším dětem, kde nemůžeš jít moc do těla. Navíc, když takový tým je individuálně šikovný.“ I přes to hráčům patří velká gratulace za předvedený výkon. Jen tak dál!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři