Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci se představili na turnaji v Hranicích


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 31.03.2019 17:24

V Hranicích se mladší žáci setkali s týmy z Lipníka, Přerova, Olomouce a domácími Hranicemi. Jelikož nám slunce hřálo a bylo pěkné počasí, zvolil trenér kategorie venkovní rozběhání před halou, které týmu dodal zdravý optimismus a patřičnou náladu do zápasů. Do prvního utkání proti Lipníku šli naši hráči s jasným cílem – vyhrát. Výsledek 5:0 pro naše barvy potvrdil favorita daného zápasu a první výhra byla v kapse. Obdobný scénář byl i proti domácímu týmu, kdy naši hráči přehráli soupeře výsledkem 10:3. I přes to, že se Mohelnice přizpůsobovala hře soupeřů, dokázala udržet své vedení.

Zápas proti Přerovu již nebyl tak růžový pro náš tým. Vcelku vyrovnaný zápas, kde šance byly na obou stranách, si dokázal podvolit soupeř. Prostě štěstí při nás nestálo a do brány to nepadalo. Přerov v zakončení nakonec úspěšnější v poměru 6:1. Na největší trable nám však zadělal zápas proti Olomouci. Utkání bylo již od počátku velmi vyhrocené, až zbytečně. Možná je to nový herní trend tohoto celku. Mohelnice vs Olomouc 1:3. Každopádně dvě důležitá utkání, ve kterých o něco šlo, Mohelnice tentokrát nezvládla, a proto si z turnaje odváží 3. místo.

Na tréninku tedy ladit formu a hurá na další turnaj spravit si chuť, tentokráte ve Velké Bystřici.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři