Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci se ve velkém počtu vypravili na turnaj do Přerova


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 10.10.2018 22:44

Mladší žáci se 7. října vypravili na turnaj do Přerova, tentokrát však s plnou posádkou – početná skupina 15 hráčů a 1 brankář. Mohelničtí hráči si poprvé vyzkoušeli hru na tři pětky. Také si před samotným turnajem dali cíl, dle slov trenéra Ráďu: „ukážeme, že třetí místo v Uničově nebyla náhoda!“. Zápas přinesl mnoho zajímavých momentů a radostí ze hry, které potěšily nejen přítomné diváky, ale i trenérské srdce, jež samou hrdostí pookřálo. Zejména pěkná podívaná byla v zápasech proti FBC Uničov Yellow či FBC Přerov Panteři. Propad našeho týmu však nastal proti Olomouci, kdy soupeř zcela ovládl hru, a Mohelnice nebyla schopna nic vymyslet. Zvlášť vytříbená hra neproběhla ani proti týmu z Droždína, kdy zápas sice skončil remízou, ovšem naši hráči se přizpůsobili pomalé a nuzné hře soupeře, nechali se strhnout a nepředvedli vůbec takový výkon jako v minulých hrách, kde se utkali s těžšími soupeři. Každopádně i taková hra nám slouží jako poučení do dalších zápasů. Prvotní cíle byly splněny, navíc se našim sestava ve více hráčích zcela osvědčila – zkracuje se střídání a zrychluje se hra na míčku. Trenér kategorie děkuje hráčům za vybojované třetí místo v turnaji a rodičům za podporu.


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři