Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci triumfovali na turnaji v Senici na Hané, vybojovali krásné 2. místo


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 18.11.2018 21:56

Uplynulý víkend, konkrétně v sobotu 17. 11. 2018, se kategorie mladších žáků vydala na turnaj do Senice na Hané. Mezi mohelnické soupeře patřil pořádající tým z Nákla, dále Přerov, Prostějov a Lutín. Stejně tak, jako na předchozím turnaji, se Mohelnice představila v plné síle – 3 lajny + golman.

Trenér kategorie Ráďa Lukasů o zápase říká: „Turnaj nám ve větší míře ukázal naše nedostatky, o kterých jsme věděli, ale dosud nebyly tak zřetelné. Do dalšího turnaje bychom chtěli zlepšit rozehrávku a postupný útok, také se musíme zaměřit na zrychlení hry a spolupráci mezi obránci a útočníky.“ Velmi hratelní soupeři mohli Mohelnici vytáhnout až na zlato, ovšem i druhé místo je velmi dobrý výsledek, který našemu týmu nikdo nevezme.

Zápasy byly vcelku vyrovnané a o celkovém pořadí rozhodovaly až výpočty mezi remízami jednotlivých týmů. Vyzdvihnout bychom však měli zápas proti FBC Přerov, při kterém si mohelničtí hráči koučovali utkání sami, trenér byl v povzdálí a sledoval reakce svých svěřenců. Odpovědné střídání a komunikace v týmu fungovala na jedničku, někdy i lépe než s trenérem. I přes to, že v zápase byly chyby, kterým by se hráči měli vyvarovat, kategorii patří poděkování a gratulace za podaný výkon. Důležitější je však snaha poučit se ze svých omylů a makat na lepším provedení jako doposud, pokroky v kategorii jsou vidět. Jak říká sám Roosevelt - Tvrdá práce, která stojí za to, je tou nejlepší odměnou. Jen tak dál!


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Klára Strupková

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři