Logo klubu
Skip to content

Mladší žáci v Uničově berou jednu výhru a tři prohry. Výkony jako noc a den hodnotí i jeden z hráčů Mladších žáků.


 Mladší žáci   
 Zveřejněno 03.03.2020 00:03

V sobotu jsme odehráli turnaj v Uničově. Naši Mladší žáci se pod vedením trenéra Radima Lukase střetli s Šumperkem, Olomoucí a oběma týmy domácích.

Do prvního mače nás čekal Šumperk. Do střetnutí jsme vstoupili aktivně a hráli pěkný florbal. Bohužel tento sport se hraje na góly. Zatím neumíme vyhrávat fotbalově, 1:0, šancí na navýšení však bylo dostatek. Soupeře jsme několikrát zavřeli na jeho polovině. Například jeden dvouminutový zámek vyprodukoval nepočítaje gólovek, Šumperk tahal nohy. Bohužel jsme je nezužitkovali. Šumperku vsítil třikrát a bylo hotovo. Dnes nám chybělo florbalové štěstíčko, a proto prohráváme 1:3.

Klání s Olomouc Rangers se neslo v úplně jiném duchu. Minimální pohyb, zesměšnění naší skvadry ze strany o hlavu menších soupeřů. Pomohly jim snad rady zkušeného coache Lukáše Kočiříka? Možná ano, protože tento matador si téhož dne večer namazal v rámci předkola play off KB ligy i juniorku brněnských Bulldogs. Na 1:2 jsme snížili, ale to bylo z našich holí vše. Chyby v obraně zapříčinily gólový příděl. Zápas končí poměrem 1:6.

Uničov Yellow a naše „čekaná“. Vyrovnanější začátek, pak jsme ale začali vyčkávat. Například čekání na spoluhráče, co s míčkem vymyslí. V tomto mači se tento problém velmi tvrdě ukázal, i když s ním dlouhodobě pracujeme. Nakonec prohráváme 2:5.

S Uničov Black to už však byla jiná písnička. Začalo se nám dařit, byli jsme aktivnějším týmem. Branky padaly, děti si hru užívali. Je obrovská škoda, že trenér Mohelnice musel v minulých mačích přežít tolik šoků. Jinak by se snad i na celý herní projev usmíval. Bylo vidět, že když se Mladším žákům daří, působí úplně jinak. Výhra 9:3 mluví za vše.

Hodnocení turnaje trenérem Mladších žáků Radima Lukase:

„První a poslední zápas jsme odehráli podle představ. Na ty dva prostřední bych nejraději co nejdříve zapomněl. Příště ve Šternberku máme co napravovat.“

Hodnocení turnaje hráčem týmu Mladších žáku Tadeáše Mikuličky:

„Hráli jsme dobře jako tým, ale střelba pokulhávala. V obraně jsme dělali chyby. Celkově bychom měli zrychlit pohyb na hřišti.“


Obrázky k článku
Card image

Autor článku

Jakub Haltmar

Sdílet článek na sociálních sítích

Hlavní partneři

Partneři